DOLAR 32,9485 0.07%
EURO 35,9184 0.05%
ALTIN 2.537,300,11
BITCOIN 2207894-1,66%
Sakarya
30°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

X
Shiba Inu (SHIB) Faucet – Free Shiba Inu Every 5 Minutes!

Shiba Inu (SHIB) Faucet – Free Shiba Inu Every 5 Minutes!

ABONE OL
23 Mayıs 2024 19:47
Shiba Inu (SHIB) Faucet – Free Shiba Inu Every 5 Minutes!
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Shiba Inu (SHIB) Faucet - Free Shiba Inu Every 5 Minutes!

Free Shiba Inu Every 5 Minutes!  CLICK HERE
https://earnbitmoon.club/?ref=106394

Shiba Inu (SHIB) Faucet - Free Shiba Inu Every 5 Minutes!

What is Shiba Inu Faucet

FREE Shiba Inu FAUCET

Shiba Inu faucet is a reward system, in the form of a web site or online apps, that give away free Shiba Inu in the form of a coins, which is a hundredth of a millionth Shiba Inu , for visitors to claim in exchange for complete a captcha or task as described by the web site. There are also other faucets that dispense alternative cryptocurrencies. Rewards are dispensed at various intervals of time. Shiba Inu faucets usually give away fractions of a Shiba Inu , but the amount will typically fluctuate according to the value of Shiba Inu.

Shiba Inu Faucet is a great way to help introduce new people to Shiba Inu, or to your favourite cryptocurrency. Many faucets provide information to newbies as well as offering them some free coins so that they can try before they buy, experimenting with a test transaction before put real money on the road. Since this whole area is so new and a bit scary to some people, who perhaps don’t quite trust it with their hard earned cash yet, this is a great way to promote digital currency and bring in new users.

It is important to note that faucets are not a get rich quick scheme, as the reward amounts are typically quite small and change according on the value of SHIB/USD at any given time. Because of this, many users who join a Shiba Inu faucet allow their total earnings to build up over time until they are ready to have a larger payment sent to their wallet. Typically, users get involved with faucets because they have a desire to understand more about the cryptocurrency niche and are excited at the prospect of earning free Shiba Inu. It’s also a no stress, no-risk way to get started in the crypto industry without have to spend any of your own money on high risk investments.


SHIBA INU (SHIB) Nedir?

Shiba Inu isimli kripto para birimi, “Ryoshi” adlı anonim bir geliştirici tarafından Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü. İnternet şakası (meme) tabanlı kripto para, yatırımcı toplulukları tarafından ilgi gördü ve hızla değer kazandı. Coin’in cazibesi, Elon Musk ve Vitalik Buterin gibi ünlü simaların dikkatini çekti, haber başlıklarında ve tweet’lerde adından söz edildi.

Shiba Inu, Dogecoin’in kullandığı Srypt-tabanlı madencilik algoritmasının Ethereum tabanlı muadili olarak geliştirildi. Shiba Inu ve SHIB token; Baby Dogecoin (BabyDoge), Dogecoin (DOGE), JINDO INU (JIND), Alaska Inu (LAS) ve Alaskan Malamute Token (LASM) dahil olmak üzere köpek temalı kripto para birimleri arasında kendine yer buldu. Dogecoin’in 0,0002’den 0,75 dolara çıkması, değerleri son derece düşük olan token’ların yatırımcılar tarafından ilgi görmesini sağladı.

Evvel zaman içinde, çok özel bir köpek vardı. Shiba inu ırkı o köpek, üzerinde bir logosu bulunan kripto para birimlerine yatırım yapmaları için dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kişiye ilham oldu.

SHIBA INU web sitesine göre SHIB, “DOGECOIN KATİLİ” olarak tanımlanıyor. Kendi merkeziyetsiz borsası (DEX) ShibaSwap üzerinde listeleniyor.

SHIBA INU Kurucusu Kim?

SHIBA INU teknik makalesi (WoofPaper), ekibinin SHIB token’ı geliştirmesini şu üç faktöre bağlıyor:

  1. “Sıfırdan sıfır ile başladık”.
  2. “Shib’in arkasındaki parlak zekalar daha önce hiç iş birliği yapmamıştı”.
  3. “Shiba Inu türü köpeklere bayılıyoruz”.

SHIBA INU Neden Farklı?

SHIBA INU web sitesi, SHIBA INU topluluğunu NFT piyasasına getirirken, dünyanın dört bir yanında köpek temalı eser üreten sanatçıları “sanatsal Shiba hareketini” desteklemeye davet ediyor.

SHIBA INU ayrıca kurtarma operasyonlarına bağış toplamak adına Amazon Smile üzerinde bir kampanya oluşturdu. Shiba Inu Kurtarma Derneği bünyesindeki Shiba Inu köpekleri dahil edildi.


Dolaşımda Kaç SHIBA INU (SHIB) Coin Var?

SHIBA INU web sitesi, toplam token arzının yüzde 50’sini Uniswap’a kilitlediklerini ve anahtar verilerini de “yok ettiklerini” söylüyor! Kalan yüzde 50’lik kısımsa Vitalik Buterin’e gönderilerek “yakıldı”.

SHIBA INU web sitesinde açıklamalarına yer verilen birkaç token daha var: “Serbest bırakılan ve bir daha fiyatı düşmeyecek olan” LEASH ve Mayıs 2021 itibarıyla henüz kullanıma açılmayan BONE (“Dogecoin Katili” olarak adlandırılıyor).

Teknik makaleye göre, BONE edinmek için SHIB token’ları DIG adlı likidite sağlama sürecine sokmak ya da ShibaSwap’tan takas yapmak gerekiyor. Token’lar BURY işlemiyle stake edilebiliyor. “Trainers (Eğitmenler)” Shiba’ları SWAP token’larına çevirebiliyor. Tüm bu işlemler Köpek Havuzlarında (Puppy Pools) gerçekleşiyor. #SHIBARMY adlı kullanıcılar, BONE edinmek için BURY veya DIG seçeneklerine sahip.

SHIBA INU Güvenli mi?

22 sayfa uzunluğundaki teknik makalesine (WoofPaper) göre SHIB, Hisse İspatı (Proof-of-Stake, PoS) algoritmasına geçiş sürecinde olan İş İspatı (Proof-of-Work, PoW) algoritmasını kullanan blockchain ağı Ethereum üzerinde çalışıyor.

SHIBA INU (SHIB) Nereden Alınır?

SHIB para birimi, aralarında Huobi, Binance, Gate.io, Uniswap ve OKEx gibi isimlerin olduğu kripto para borsalarında listelendi.

Shiba Token — Merkezi Olmayan Bir Ekosistem

Gayri resmi olarak Shiba Token olarak da bilinen Shiba Inu (ticker: SHIB), Ağustos 2020’de anonim bir kişi veya “Ryoshi” olarak bilinen kişiler tarafından oluşturulan merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Shiba Inu, Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 jetonudur ve Dogecoin’e dayanmaktadır; kendisini “Dogecoin katili” olarak damgalıyor. Shiba Inu’nun herhangi bir akıllı sözleşme aracı yoktur ve herhangi bir varlık veya hakla desteklenmez; sadece transfer edilebilir bir belirteçtir. Shiba Inu (柴犬), bir köpek türü için Japonca bir terimdir; Dogecoin’in sembolünde tasvir edilen ve aslında kendisi de Doge mem’ine dayanan bir şaka kripto para birimi olan köpektir. Shiba Inu, Ağustos 2020’de, “Ryoshi” olarak bilinen anonim kurucu tarafından başka bir kripto para birimi olan Dogecoin’den modellenerek oluşturuldu. 13 Mayıs’ta, Vitalik Buterin, Hindistan COVID-Kripto Yardım Fonu’na 50 trilyondan fazla SHIB (o sırada 1 milyar doların üzerinde) bağışladı. SHIB, Coinbase Pro, KuCoin, CoinBene, Probit Global, CoinDCX, WazirX,[8] Binance, Crypto.com, Huobi ve OKEx’te değiştirilebilir. Shiba Inu geliştiricileri şu anda Shiba Inu ve kız kardeşi tokeni Leash sahiplerine stake etme veya likidite sağlama yoluyla Bone, Ethereum ve Bitcoin gibi ödüller kazanma fırsatı sağlayan merkezi olmayan bir borsa olan ShibaSwap’ı yaratma sürecindeler.

SHIBA INU’nun Kurucuları Kimlerdir?

SHIBA INU WoofPaper’ın, ekiplerinin SHIB’yi yaratmasının üç nedeni var: “Sıfırdan, sıfırla başladık.” “Shib’in arkasındaki parlak beyinler daha önce hiç işbirliği yapmamıştı.” “Shiba Inu Köpeklerini seviyoruz.”

SHIBA INU’yu Benzersiz Yapan Nedir?

SHIBA INU web sitesi, dünyanın her yerinden köpeklerden ilham alan sanatçıları, SHIBA INU topluluklarını NFT pazarına getirirken “sanatsal Shiba hareketini” teşvik etmeye davet ediyor. SHIBA INU, Shiba Inu Kurtarma Derneği ile gerçek, canlı Shiba Inu köpeklerini kurtarmak için bağış toplamak amacıyla Amazon Smile’ı kullanarak bir kampanya da oluşturdu.

Dolaşımda Kaç SHIBA INU (SHIB) Coin Var?

SHIBA INU web sitesi, Uniswap’taki toplam token arzının %50’sini kilitlediklerini ve “anahtarları çöpe attıklarını” belirtiyor. Kalan %50 “Vitalik Buterin’e yakıldı”. SHIBA INU web sitesinde açıklanan birkaç başka token var – “serbest bırakılan ve yeniden temellendirilmeyecek” LEASH, BONE, “Dogecoin Killer” (Mayıs 2021 itibariyle henüz mevcut değildir). WoofPaper, SHIB’yi BONES veya ShibaSwap için KAZMAK ve hatta jetonlarınızı BURY için kullanacağınızı not eder. “Eğitmenler” Shibas’larına jetonları SWAP yapmayı da öğretebilir – tüm bu eylemler, #SHIBARMY’nin BONES için GEMLEME veya KAZMA seçeneğine sahip olduğu Köpek Havuzlarına konulan “Geri Dönüşler” yaratır.

SHIBA INU Ağı Nasıl Güvenlidir?

22 sayfalık SHIB’nin WoofPaper’ına göre, SHIB, şu anda hisse kanıtına geçiş yapan bir iş kanıtı blok zinciri olan Ethereum’a dayanmaktadır.

SHIBA INU’yu (SHIB) Nereden Satın Alabilirsiniz?

SHIB, diğer borsaların yanı sıra Huobi, Binance, Gate.io, Uniswap ve OKEx’te listelenmiştir. Fiat ile kripto satın alma hakkında daha fazla bilgi için CoinMarketCap’in rehberine buradan göz atın. SHIBA INU hakkında en son makalelerimiz: Şaşırtıcı Neden SHIBA INU’nun 24 Saat İçinde %44 Düşmesi, Ethereum Ücretleri Esrarengiz Köpek Token Çılgınlığı Arasında ATH’leri Vurdu: IntoTheBlock’tan Bir Veri Perspektifi.

ShibaSwap, Shiba Inu Token Değişim Platformu

Shiba Inu kısa süre önce 6 Temmuz 2021’de ShibaSwap olarak bilinen kendi merkezi olmayan kripto para birimi değişim platformunu başlattı. Kripto para birimi, platformun piyasaya sürülmesinden hemen sonra fiyatında %3’lük bir artışla karşılaştı. Evet, Elon Musk’ın bu lansman üzerinde bir etkisi var. 25 Haziran 2021’de Shiba Inu’nun adının Floki olacağını tweetledi. Böylece, kripto para piyasasında Shiba Inu’nun hisse senedi fiyatında %16 ani bir artış oldu. Elon Musk, gerçekten de, şifreli tweet’leri aracılığıyla dünyaya yeni kripto para birimleri tanıtmak için bir kripto para birimi etkileyicisidir. Shiba Inu, piyasaya çıkan en son kripto para birimidir, ancak şimdiden çok fazla ilgi görmektedir. Shiba Inu’nun Dogecoin Killer olarak bilinen bir takma adı vardır ve onunla ilgili memleri trollemek için bir Dogecoin yan ürünü olarak yapılmıştır. Mevcut piyasa senaryosunda, favori kripto para birimlerinden biri olma yolundadır. Kripto para piyasasında geleceğini güvence altına almak için sabırsızlanıyor. ShibaSwap platformunda iki madeni para var – SHIB ve LEASH, bir diğeri BONE çok yakında geliyor. Yatırımcıların yeni merkezi olmayan değişim platformuyla etkileşim kurmasının birden fazla yolu vardır: kazma, getirme, gömme, takas, bonefolio ve woof. Shiba Inu kripto para birimi, 100’den fazla farklı kripto para biriminden oluşan Shopping.io’ya zaten entegre edilmiştir. Shiba Inu jetonlarına sahip yatırımcılar, Amazon, Walmart ve daha pek çok popüler e-ticaret sitesiyle işlem alışverişinde bulunabilirler. CoinMarketCap’e göre, Shiba Inu’nun mevcut piyasa sıralaması %7,94 düşüşle 3.169.495.026,28 ABD$’lık piyasa değeri ile 29. Merkezi olmayan değişim platformu olmak, ShibaSwap, şeffaflığı korumak için Ethereum blockchain ağında kalmaya karar verdi. Yatırımcıların likiditeyi görmek için dijital bir cüzdana bağlanması gerekir. Bu likidite sağlayıcıları, havuzun payıyla orantılı olarak işlemlerden getiri elde edebilir. ShibaSwap, yüksek kayma özelliği ile herhangi bir Uniswap veya SushiSwap LP jetonunu verimli bir şekilde alabilir. Ancak site, Defi Safety’nin teknik incelemedeki bilgilerin netliği için %30 puan alan bir protokolle 22 incelemenin tamamında ShibaSwap’ta başarısız olmasının ardından tartışmaların zirvesine ulaştı. ShibaSwap’ın sıfır şeffaflık ile en büyük ihmalin en iyi örneği olduğunu ve %3’lük ciddi bir puana sahip olduğunu tweetledi. Ayrıca ShibaSwap’ın stake sözleşmesinin ilk günden itibaren belirli bir adresin kontrolü altında olduğuna dair bir uyarı da var. Stake sözleşmesi ile yatırımcıları bekleyen yüksek risk vardır.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.