Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları - OnLaRNeDiYoOnLaRNeDiYo

Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

07 Mart 2021 56 views 0

Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde Mandal paketleme işi

Evde mandal paketleme işi yaparak ayda 1500 civarı Tl kazanmanız mümkün. Biraz akla yatmayan bir iş gibi görünsede eve böyle bir iş var ve evde mandal paketleyerek ek iş sahibi olabilir ek para kazanabilirsiniz

Evde mandal paketleme işi yaparak ayda 1500 TL veya 3500 TL’ ye kadar kazanç elde edebilirsiniz. Bu iş biraz daha karlı bir iştir. Ancak ne var ki bulunması biraz zordur. Burada paketleme başı ücret almazsınız. Bunun yerine paketlemesini yaptığınız ürün için kilo başına 11 veya 16 TL ödeme alırsınız. Her gün ortalama 3 veya 5 saat çalışarak ayda yaklaşık 1500 – 3500 TL gibi bir kazanç sağlayabilirsiniz. Bu işi almak için genellikle işveren veya herhangi biriyle görüşmezsiniz. Bu iş’ i yapmak istediğiniz de işveren size mandalları ve paketleri gönderip beklemeye başlar. Mandallar size kargo yolu ile gelir ve paketleme işlemini yapıp kargoya verdiğinizde kargonuz geldiği yere geri gidecektir.

Evde Mandal Paketleme İşinin Avantajları

Evde mandal paketleme işlemi yapmak gerçek anlamda son derece basit bir iştir. Eğitim, tecrübe veya yetenek gerektirmeksizin kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak en önemli şey ise size verilen işi zamanında teslim etmek ve geciktirmemek. Eğer geciktirir iseniz bir daha iş alamayabilirsiniz.

Bu işi yapan kişiler genellikler iş geldiğinde kolu komşuyu toplayıp onlardan ufak bir ekip kurup birlikte işi yapıp daha çok kazanç sağlamaktadırlar. Bu yöntem hiç şüphesiz ki geliri artıracaktır.

Evde Mandal Paketleme İşi Ne Kazandırır?

Evde yapılabilecek işler arasında en çok kar bırakan ve kazanç sağlayan işlerin başında gelmektedir. Öyle ki normal bir çalışma temposuna sahip olursanız haftada 400 TL kazanabilirsiniz. Ancak aile içerisinde destek alırsanız veya tam performansınız ile çalışırsanız haftalık 500 TL kazanabilirsiniz.

Görüldüğü üzere gelir tamamıyla sizin çalışmanıza bağlı olarak değişmektedir. Burada diğer önemli bir husus ise mandal paketlemenizi isteyen kuruluş kargoyu size göndermeden önce mutlaka kaç kişi çalışacağınızı ve ne kadar yapabileceğinizi sormaktadırlar. Bu sorma işlemi bittikten sonra artık mandallarınız kargoya verilir ve tarafınıza teslim edilir. Kargoyu aldığınız an teslim süresine kalan zaman azalmaya başlar.

Evde Mandal Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Mandal İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Evde Mandal İşi Nasıl Yapılır?

Nedir bu mandal işi, evde mandal montajlama nasıl yapılır, paketleme nasıl yapılır diyorsanız hemen açıklayalım…

Günümüzde vatandaşlar ekonomik sıkıntı çektiği gibi firmalarda sıkıntılar yaşıyor. Şirket sahipleri artık iş yerlerine eleman almak yerine el işi gerektiren, vakit harcaman gerektiren işleri artık evde iş yapan insanlara veriyor. Bunun sebebi ise maliyeti düşürmek. Çünkü iş yerinde çalışacak eleman alsa bunun maaşı, sigortası, yol ve yemek parası var bu da büyük masraf demek. Bu yüzden iş verenler, el işi gerektiren mandal paketleme / montajlama tarzı işleri evde çalışan genelde 2-4 kişilik gruplara vermeyi tercih ediyor.

Mandal işi iki kısıma ayrılır, birincisi mandal montajlama, ikincisi ise mandal montajlama. İşveren kişi, yapacağınız işe göre size gerekli malzemeleri veriyor ve siz de verilen işe göre çalışmaya başlıyorsunuz. Çalışmalarınız bittikten sonra kargolama yoluyla ya da elden firmaya teslimat yapabilirsiniz.

Evde Mandal İşi Ne Kadar Kazandırır?

Evde mandal işi ne kadar kazandırıyor diye soranlar olacaktır ama bunun net bir cevabını vermek doğru değil. Çünkü çalıştığınız firmanın büyüklüğüne göre verilen ücretler değişkenlik gösteriyor. Sadece bu mu hayır, verilen iş sayısına göre, gruplar halinde çalışmaya göre de fiyatlarda oynamalar olabiliyor. Hatta evlere mandal işi veren firmalar Ankara, İzmir, Bursa ve İstanbul gibi büyük şehirlere göre verilen ücreti değiştiriyor.

Tabii bu işleri araştırırken mutlaka evde mandal işi yapanların yorumlarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu iş hakkında tecrübe sahibi olanların yorumları sizin de işi nasıl yapacağınıza yön verir, işin kolay ve zor taraflarını da öğrenmiş olursunuz. Evde mandal işi kadınlar kulübü’ndeki yorumları da inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Evlere mandal işi verilir.

Evde mandal paketleme montajlama iş ilanları hakkında bilgi almak için İŞKUR’un web sitesini ve iş ilanları sunan siteleri ziyaret ederek firmaları arayabilirsiniz.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

FOTO GALERİ