Solana, EOS, Tezos Fiyat Analizi Fiyatlar Nereye Gidecek | Onlarnediyo.ComOnlarnediyo.Com

Solana, EOS, Tezos Fiyat Analizi Fiyatlar Nereye Gidecek

12 Nisan 2022 78 views 0

Solana, EOS, Tezos Fiyat Analizi Fiyatlar Nereye Gidecek

Solana, EOS, Tezos Fiyat Analizi Fiyatlar Nereye Gidecek

Kripto piyasası, son iki gün içinde büyük bir satış dalgası gördü. Bitcoin yaklaşık %10 düşüşle 43,3 bin dolardan 39,8 bin dolara düştü ve Solana ve Tezos da benzer kayıplar kaydetti. Solana, 136 dolarlık düşüş testinden bu yana kısa vadeli bir düşüş trendinde. EOS ve Tezos da daha kısa zaman dilimlerinde düşüş eğilimindeydi. Yine de, keskin bir düşüşün ertesi günü bazen satın alma fırsatları sunar.

Solana (SOL)

SOL geçen hafta düşüş trendindeydi ve yazı yazılırken 100$ bölgesinde işlem görüyordu. 98-100$ alanı geçmişte destek işlevi gördü ve SOL bu alandan bir sıçrama görebilir.

RSI 31.15’teydi ve güçlü bir düşüş momentumu gösterdi. OBV de satış baskısının alıcılardan çok daha güçlü olduğunu göstermek için son on gün içinde düşüş eğilimindeydi. 108 dolara doğru bir sıçrama meydana gelebilir. 105-108 dolarlık alan, satış baskısının bir kez daha yoğunlaştığını görebilir.

EOS

EOS, pazardaki yoğun satış hacmiyle birlikte son günlerde güçlü bir düşüş ivmesi de sergiledi. A/R çizgisi geçtiğimiz birkaç gün içinde yana doğru hareket ederken, Muhteşem Osilatör sıfır çizgisinin altındaydı. Bu, 2,3 dolara doğru bir sıçramaya işaret edebilir.

EOS’un 2.34$’dan 3.06$’a düşmesine dayalı olarak çizilen Fibonacci uzatma seviyeleri (sarı), %27,2 ve %61,8 uzatma seviyelerinin 2,15$ ve 1,9$ seviyelerinde olduğunu gösterdi.

2,15 doların altında kapanan başka bir seans, büyük olasılıkla EOS’un 1,9 dolara düştüğünü görecektir.

Tezos (XTZ)

RSI ve saatlik grafikteki fiyat hareketi düşüş eğilimi gösterdi. CVD ayrıca satın alma baskısının satış baskısından çok az daha güçlü olduğunu göstermek için pozitif bölgeye tırmandı.

3,1-3,17 dolarlık alan (kırmızı kutu), bir XTZ sıçramasına karşı direnç oluşturabilir. Güneyde, 2.84-2.9 dolarlık alan destek sunabilir. Dolayısıyla bu alanlar önümüzdeki günlerde alım ve satım fırsatları olabilir.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ
FOTO GALERİ