GENEL 

SİGARA ZAMMI SON DAKİKA: 2023 Ocak sigaraya zam geldi mi? Hangi sigara markalarına zam gelecek? En ucuz sigara ne kadar?

SİGARA ZAMMI SON DAKİKA: 2023 Ocak sigaraya zam geldi mi? Hangi sigara markalarına zam gelecek? En ucuz sigara ne kadar?

Sigara zammı ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Geçen yıl 9 ay içerisinde 5 kez zamlanan sigara fiyatlarına yeni zam yapılıp yapılmayacağı merak ediliyor. 2022 yılında toplam 8 lira artış olan sigaraya 2023’te zam gelip gelmeyeceğini merak eden vatandaşlar, konu hakkında son açıklamaları araştırmaya başladı. Peki, 2023 Ocak sigaraya zam var mı? Hangi sigara markalarına zam gelecek? En ucuz sigara ne kadar? İşte merak edilenler.

Sigaraya zam geldi mi? 2023 yılı ile birlikte en çok araştırılanlar arasında sigara zammı yer aldı. TÜİK’in enflasyon verilerini açıklamasının ardından alkol ve tütün ürünlerinde yapılacak ÖTV artış oranı da belli oldu. Bu gelişmelerin ardından sigara fiyatlarına zam yapılıp yapılmayacağı araştırılmaya başlandı. Peki, 2023 Ocak sigaraya zam var mı? Hangi sigara markalarına zam gelecek? En ucuz sigara ne kadar? İşte cevaplar.

Philip Morris grubu sigaraya zam yaptı

marlboro zamlı sigara fiyatları

Related posts

Bir Cevap Yazın