DOLAR 32,9119 0.01%
EURO 35,8812 -0.04%
ALTIN 2.534,36-0,01
BITCOIN 2201107-1,86%
Sakarya
30°

AÇIK

13:16

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

X
Cam Balkon Fiyat Hesaplama, Cam Balkon Fiyatları

Cam Balkon Fiyat Hesaplama, Cam Balkon Fiyatları

ABONE OL
7 Nisan 2022 10:27
Cam Balkon Fiyat Hesaplama, Cam Balkon Fiyatları
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Cam Balkon Modelleri ve Fiyatları Cam Balkon Fiyat Hesaplama, Cam Balkon Fiyatları
Cam Balkon Modelleri ve Fiyatları Cam Balkon Fiyat Hesaplama, Cam Balkon Fiyatları

Cam Balkon Fiyatları 2022, Katlanır Cam Balkon Mt2 Fiyatları 2022 ,Cam Balkon Modelleri ,Katlanır Cam Sistemleri Fiyatları 2022, Albert Genau Cam Balkon Sistemleri Fiyatları 2022 ,BKS Cam Balkon Sistemleri Fiyatları 2022, Winsa Cam Balkon Sistemleri Fiyatları 2022

Cam Balkon

Günümüzde artık balkonları cam balkon ile kapatmak en çok tercih edilen yöntemler arasında oldu. Eskiden Cam balkon yerine balkonları pimapen ile kapatırdık. Fakat bu balkondan hiç yararlanmamamıza sebep olurdu. Balkonun hiçbir keyfi kalmazdı. Son dönemler katlanır cam balkon çıktı ve balkon keyfi tabiri caiz ise yerine geldi. Çünkü hem komple açılıyor , hem kolay açılıyor hemde balkonunuzun keyfini rahatlıkla çıkarabiliyorsunuz. Balkon cam fiyatları 2022 gibi aramalarda mevcut. Fakat bu ürünün doğru ismi cam balkondur. Bu şekilde arama yaparsanız daha doğru firma ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Cam balkon fiyatları Mt2 olarak hesaplanmaktadır. Bu nedenle fiyat araştırması yaparken öncelikle balkonunuzun kaç metre olduğunu ölçmeniz gerekiyor. Balkonunuzun kapanacak alanını önce uzunlamasına sonrada yüksekliğini ölçün. Birbiri ile çarptığınızda kaç metrekare olduğunu bulabilirsiniz.

Ayrıca cam balkon firmaları ve markaları da çok önemli özellikle öne çıkan bir kaç cam balkon firması bulunuyor. Tabi ki bunlar çok bilindik firmalar olduğu için fiyatları yüksek olabiliyor. Ayrıca cam balkon markaları da çok önemli . Binlerce cam balkon yapan firma var ve iyi bir cam balkon yaptırmaz iseniz başınız kesinlikle ağrır. En çok karşılaşılan sorunların başında hareket ettirirken zorlanma ve hava geçirmesi gelmekte. Bu nedenle iyi bir cam balkon firmasına iyi bir cam balkon markası yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bazı firmalar sürgülü cam balkon olarak ürünü pazarlamakta. Bu ürünlerin de bir çoğu maalesef eski sistem olabilmekte. bu nedenle bu konuya da çok dikkat etmelisiniz. Ayrıca çok daha önemli bir konu daha bulunmakta ısıcam cam balkon yaptırmaya özen göstermelisiniz. Isıcam cam balkon yaptırdığınızda hem kışın hemde yazın son derece konforlu olacaktır. ısıcam cam balkon 2022 fiyatları diğer cam balkonlara göre biraz yüksek ola da ömürlük bir ürün olduğu için tercih etmenizde fayda var.

Günümüzde tabi ki dolar endeksli olduğu için cam balkon fiyatları 2022 yılında bir miktar arttı. Özellikle ısıcam olan cam balkonlar neredeyse %30 oranında fiyatları arttı. Cam balkon tabi ki eve hem ayrı bir hava katmakta hemde kullanım kolaylığı sağlamakta. Pimapen ile kaplatmaktan 10 kat daha iyi diyebiliriz. 2022 katlanır cam balkon modelleri , 2022 cam balkon fiyatları ve cam balkon çeşitleri gibi bir çok konuda sizleri aydınlatmak için bu makalemizi hazırladık. Ayrıca haberimizde İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illerde bulunan kaliteli cam balkon firmalarını da araştırdık ve listeledik. Bu haberimiz sayesinde cam balkon alırken kesinlikle tüm bilgilere erişmiş ve öğrenmiş olacaksınız.

Son dönemler de özellikle cafe ve iş yerlerinin en çok tercih ettiği Giyotin cam balkon ise son derece kullanışlı ve cafenize yada mekanınıza farklı bir hava katmaktadır. Giyotin cam balkon fiyatları 2022 yılında biraz artsa da son derece fazla talep görmektedir. Son dönemde motorlu Giyotin cam balkon sistemleri çok fazla tercih edilmekte. Tabi ki fiyatları neredeyse metrekare başına ortalama 4.000 TL’yi bulmaktadır.

Cam Balkon Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?,,

Cam Balkon Çeşitleri

Katlanır Cam Sistemleri

Tambalkon Giyotin Cam Sistemleri

Sürme Cam Balkon Sistemleri

Giyotin Cam Sistemleri

 • Cam balkon sistemleri,
 • Katlanır cam balkon sistemleri,
 • Yuvarlak cam balkon sistemleri,
 • Oval cam balkon sistemleri,
 • Eşikli sürme cam balkon sistemleri,
 • Eşiksiz sürme cam balkon sistemleri,
 • Açılır tavan sistemleri ,
 • Kış bahçesi sistemleri,
 • Kış bahçesi cam balkon sistemleri,
 • Askılı cam balkon sistemleri ,
 • Cam bölmeli ofis sistemleri,

Son dönemlerde inşaat teknolojisinin gelişimini sembolize eden ürünlerden biri de cam balkon sistemleri olacaktır. Açılıp kapanan yapısı ve birbirinden farklı avantajları ile birlikte, manuel ve otomatik sistemler, kesinlikle kullanışlı bir avantajı göstermektedir. Özellikle dıştan baktığınız zaman binaların çehresi baştan sona değişmiş durumda. Aynı şekilde içten baktığınızda, nitelikli ve performansı yüksek bir kullanım avantajı siz değerli müşterileri büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Göz kamaştırıcı ve avantaj yaratan ürünler noktasında, bu kaliteli yapı tekniklerinin insanlar için gerçekten büyük önemi ortaya çıkmaktadır. Gerek yalıtıma gerekse de avantajlı bir mekâna katkı şeklinde ortaya çıkmış ürün avantajları, kesinlikle değerlendirilmesi gereken avantajlı bir süreç ve sonuç yaratmaya devam etmiştir. Kalite ve fırsatlar bakımından buradaki ürünlerin değerlendirilmesi gerçekten çok önemli olmaktadır.

Son yıllar içerisinde insanlar yaşam mekânlarını daha modern bir görüntü ile destekliyor. Özellikle dıştan baktığınızda etkileyici bir görüntü bütünlüğü için, sürme cam balkon sistemleri ideal bir tercih ve sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Son derece etkileyici görüntüye sahip olan modeller ve uygun yapı teknikleri ile birlikte, mevsimlik tercihler ve avantajlı seçenekler iyi bir süreç yaratmıştır. Kolayca kullanılan ve kolayca avantajlarını gösteren sistem sayesinde, modem ve yaşanılabilir avantajları daha yakından görmek mümkün olmaktadır.

Burada kullanılmış teknik ve uygulamalar, gerçekten başarılı projelerin günümüze yansıyan sonuçlarını en iyi şekilde ortaya koymaktadır. Aynı zamanda gösterişli ve kaliteli yapı tekniği noktasında, gerçekten insanlar uygulamayı buradaki avantajlarla birlikte daha yakından görebiliyor. Son derece başarılı ve uygulamalı bir sistem olarak, ısıcamlı cam balkon modelleri burada gelişimini sürdürmek durumundadır.

Cam balkon modelleri ve sistemleri, göz kamaştırıcı bir teknolojinin bugünkü yapı tekniği sonuçlarını gösteriyor. Yaşam mekânlarının farklı bölmeleri olarak karşımıza çıkan balkonlar, şimdi çok daha fonksiyonel kullanılmaktadır. Özellikle de yapı teknolojisi ile destek verilen ve farklı bir biçimde karşımıza çıkan bu mekânların, hoş ve gösterişli yapısı dikkat çekiyor.

Ergonomik ve fonksiyonel kullanım avantajları, buradaki ürün modelleri ile uyumlu bir sonuç ortaya koymaktadır. Cam balkon sistemleri giderek gelişen bir teknolojinin avantajlı seçeneğini göstermeye devam ediyor. Zarif estetik ve kolay kullanılan ürün modellerinin her mevsimde uygun bir alternatif yarattığı görülmektedir. Balkonları artık yıl boyunca verimli kullanmak isteyenler bu sistemlerden istifade etmek durumundadır.

Çok sağlıklı ve kaliteli ürün modelleri ile hammadde konusunda en nitelikli tercihleri karşınıza getirmiş durumdayız. Yıllar boyunca firmamızın, özellikle çok yoğun çalışmalarla birlikte burada size sağlamış olduğu katkı ve desteği görebilirsiniz. Çok nitelikli bir sistemin değerlendirilmesi noktasında, firmamız önemli çözümlerle size büyük katkı sağlamaya devam etmektedir.

Burada karşımıza çıkmış olan cam balkon sistemleri, gerçekten çok yönlü ve avantajlı bir hizmet pozisyonunu göstermektedir. Isıcamlı modeller, katlanır modeller ve sürme şeklindeki cam balkon model seçenekleri, yıllardan beri insanların yaşam kalitesini yüksek tutmaya devam etmektedir. Firmamız bünyesinde mevcut bulunan çok nitelikli seçenekler, her bakımdan kaliteli ve her bakımdan kabiliyetli bir avantajı ön plana getirmeye devam ediyor.

Sürgülü Cam Balkon Sistemleri

Daha kolay ve avantajlı bir şekilde kullanmak istediğiniz sistemler içerisinde, sürgülü cam balkon sistemleri önemli bir yere sahip. Birbirini tamamlayan aparat, aksesuar ve donanımlı sistem sayesinde, kolayca açılıp kapanan muazzam bir yapı tekniği karşımızdadır. Sürme cam balkon ve teraslarda daha verimli kullanmak isteyen herkes, isterse bu sistemi farklı yerlerde de tercih edebilir. Tercih etmiş olduğunuz bu nitelikli sistemler, hem görüntü hem de kalite bakımından size çok büyük destek sağlayacaktır. Son derece kolay açılıp kapanan sürgülü cam balkon sistemi, aynı zamanda insanların genişletilmiş yaşam alanları için iyi bir fırsat ortaya koymaktadır. Yaz-kış önemli bir donanım sistemi sayesinde, verimli kullanım avantajlarını en iyi şekilde gözden geçirebilirsiniz.

Kapalı, güvenli ve mekân olarak farklı bir niteliğe sahip sistemler, insanların önemli tercihleri olmaya devam etmektedir. Bununla birlikte katlanır cam balkon fiyatları 2022 konusunda yapılan değerlendirmeler, hem cebinizden çıkacak rakamları görmek açısından hem de kaliteli bir sisteme sahip olmak açısından büyük avantajlar yaratacaktır.

Pek çok firmanın bu konuda kaliteli çalışmaları olmakla beraber, buradaki sağlıklı alternatifleri en verimli şekli ile değerlendirmek gerçekten önemli olacaktır. Pratik olduğu kadar kullanışlı ve avantajlı bakımdan seçenek yaratan ürün alternatifleri, gösterişli mekânları ve kullanışlı avantajları ortaya koyma konusunda çok iyi çözüm üretmeye devam etmek durumundadır.

Cam balkon modellerinin katlanır ve sürgülü olarak iki farklı seçeneği var. Özellikle de sürgülü cam balkon sistemleri çok daha kullanışlı ve nitelikli bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Verimli, nitelikli ve avantajlı olmakla birlikte, kabiliyetli ürün seçenekleri kolay açılır panel bir yapı tekniğini gözler önüne getirmektedir. Oldukça zarif ve estetik tasarım şeklinde ortaya çıkmış olan ürün modellerinin, kullanışlı ve sağlıklı yapısı kendini göstermektedir. Bu sistemler, uygulama yöntemleri ile birlikte binaların dıştan bakıldığı zaman çehresini tamamen değiştiriyor. Aynı zamanda balkon sahipleri ve özellikle de ev hanımları için çok daha verimli bir ortam kendini göstermektedir.

Otomatik Cam Balkon Sistemleri

Otomatik sistemler yıllardan beri insanların işini daha kolay hale getirmiştir. Güç harcamadan açıp kapatabilecek yeni seçenekler, elbette ki iyi bir tercih olacak. Bununla birlikte sağlıklı malzeme kullanılarak üretilmiş olan alternatifler, yine önemli ve sağlıklı bir tercihi olmaya devam etmektedir.

Pek çok kişinin bugünkü tercihi olan otomatik cam balkon sistemleri, fırsat bakımından da kesinlikle kayda değer bir gelişmeyi gözler önüne getirmektedir. Hem sağlıklı hem de üst düzey kaliteli ürün avantajları sayesinde, burada performansı yüksek sonuçları değerlendirmek büyük bir hassasiyet yaratacaktır. Ekonomik ve cazip avantajlı çözümlerin insanlar için yaratmış olduğu geniş imkân ve fırsatları burada değerlendirmek gerçekten çok önemli olacaktır.

Kaliteli ve güvenilir nitelikli ürün modelleri, göz kamaştırıcı bir sonuç yaratmaktadır. Zarif, estetik ve dikkat çekici olduğu gibi kolaylıklarla desteklenmiş olan otomatik cam balkon sistemleri, insanlar için muazzam bir teknolojiyi gözler önüne getirmektedir. Uzaktan kumandalı ve kaliteli ürün modelleri, kolay açılan kolay kapanan fonksiyonel bir özelliği götürmektedir. Zarif ve estetik tasarımlarla karşımıza çıkmış ürün modellerinin, göz kamaştırıcı bir seçenek yelpazesi söz konusu olmaktadır. Dikkat çekici ve kaliteli ürünlerle birlikte, buradaki alternatifleri gözden geçirmek söz konusu olmaktadır.

Cam Balkon Sistemleri Fiyatları

Kullandığınız ve sahip olmak istediğiniz sistemlerin yaşam mekânlarına katkısı çok büyük. Görüntü olarak son derece model yapıya sahip olan sistemleri, uygun ısıcamlı cam balkon fiyatları tedarik etmek gerçekten önemli olacaktır. Bu işi profesyonel bir biçimde yapan firmanın, sizin için önemli çözümleri bulunmaktadır. Bu çözümlerle birlikte cam balkon sistemleri fiyatları rakamsal boyutlarda sizin için önemli kolaylıkları gündeme getirmeye devam etmektedir.

Hem indirimli hem de kaliteli ürün avantajları sayesinde, fırsatları ve imkân yaratan cazip avantajları gözden geçirme sahip olabilirsiniz. Pek çok müşterinin kaliteli ürünlerden beklenti içerisinde olduğu bilinirken, burada fırsat yaratan ürün avantajları sizin için büyük kolaylıklar ve geniş imkânlar sağlamaya devam edecektir. Sürgülü cam balkon fiyatları çok sayıda müşterinin avantajını gözden geçirmeye noktasında, kaliteli ürünlerden ve uygun fiyatlardan faydalanmak gerçekten önemli olacaktır.

Herhangi bir sistemden veya üründen faydalanmak istediğinizde, bu ürünün size sağlamış olduğu avantajlı koşulları mutlaka görmelisiniz. Önemli bir kaliteye ve sağlıklı bir bütünlüğe sahip olan ürün alternatifleri, siz değerli müşterilere çok büyük katkılar ve destekler sağlamaya devam etmektedir. Cam balkon sistemleri fiyatları uygun olduğu gibi, ekonomik avantajlar ile birlikte buradaki çözümlerin size sağlamış olduğu fırsatları görebilirsiniz.

Uygun koşullarda tedarik etmek istediğiniz sağlıklı ürün seçenekleri, göz kamaştırıcı bir nitelik ve pozisyon oluşturmaktadır. Hem ürünleri görmek hem de bu ürünlerin size sağlamış olduğu avantajları değerlendirmek için, buradaki muazzam ürün alternatiflerini gözden geçirmek gerekmektedir. İnsanlara kaliteli yaşam alanları sağlayan ve onları destekleyen teknoloji, burada göz kamaştırıcı ürün bütünlüğü ile avantajları ortaya koymaktadır. Tedarik etmek istediğiniz kaliteli sistemler, yaşam mekânlarını çok daha verimli hale getiriyor. Cam balkon modelleri ve bu konuda gelişmiş yöntemler, siz değerli müşterileri çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Yeni Cam Balkon Sistemleri

Yeni ve nitelikli modellerin, gerçekten insanlar üzerinde önemli bir etkisi var. Standart kalitenin yanı sıra avantajlı seçenekler noktasında, burada çözüm üreten sonuçları daha iyi şartlarda değerlendirmek mümkün olmaktadır. Göz kamaştırıcı ve sağlıklı etki olarak bildiğimiz seçenekler, kesinlikle insanların güvenerek tercih etmesi gereken avantajları göstermiştir.

Aynı oranda hem ürün hassasiyeti hem de ürün kalitesi, buradaki esaslı ve bilinçli çalışmalarla birlikte iyi bir çözüm ortaya koymaya devam etmektedir. Güvenilir ve teknik uygulamalı çalışmalar ile birlikte, müşteri memnuniyetini sağlayacak seçenekleri buradaki kaliteli ürün bütünlüğü ile değerlendirmek gerçekten iyi bir fırsat yaratmaktadır. Yeni cam balkon sistemleri ile birlikte, daha geniş ufuklar da kaliteli bir çalışmayı görmek mümkün olacaktır.

Yeni Model Cam Balkon Sistemleri

Son derece özenle tasarlanmış ve güvenilir bir şekilde ortaya çıkmış modellerin, gerçekten insanlar için büyük bir gereklilik ve hassasiyet ortaya koyduğu görülmektedir. İdeal teknolojinin ve günümüz çalışmalarının burada yapmış olduğu ayrıntılı hizmetler, insanların memnuniyetine çok büyük katkı ve destek sunmaya devam etmektedir.

Ticari açıdan ve nitelikli fırsat açısından, kaliteli ürünleri buradaki avantajlarla birlikte gözden geçirmek gerekiyor. En başta da müşteri memnuniyetini sağlayan koşullarla birlikte, güvenilir hassasiyet önemli çözümler ile birlikte burada karşımıza çıkmak durumundadır. Yeni model cam balkon sistemleri çok kullanışlı olduğu kadar, insanlar tarafından daha çok tercih edilen bir model seçeneğini gözler önüne getirmek durumundadır. Son derece hoş ve etkileyici yapısı ile birlikte, bu muazzam seçeneklerinin insanlara sağlamış olduğu avantajları en iyi şekilde gözden geçirmek gerekmektedir.

Sürgülü Cam Balkon Fiyatları

Sürgülü cam balkon fiyatları üretilen cam balkonun metre karesine göre belirlenmektedir. Cam balkonlar için piyasada hakim olan taban-tavan fiyatlar 350-550 lira arasında olmakla birlikte, tercih edilen cam balkonun türü ve modeli fiyatları etkileyebilmektedir.

Örneğin m2 fiyatı 350 TL’den standart cam balkon yaptırabilmek mümkünken ısıcam özelliği taşıyan renkli bir cam balkonun metre kare fiyatı 550 TL’yi bulabilir.

Bir cam balkon sadece sürgülü olma özelliği taşıyorsa nispeten daha uygun fiyatlarla yaptırılabilecektir. Örneğin ahşap desen sürgülü bir cam balkon İstanbul gibi büyük şehirlerde 350 TL’den başlayan fiyatlarla yaptırılabilir.

Hatta 8 mm temperli standart sürgülü cam balkon fiyatları bazı firmalarda 300 TL’ye kadar düşebilir. Ancak genel olarak kalite standartlarını önemseyen firmalar çok ucuz ücretlerle cam balkon yapmayı reddedecektir.

Sürgülü Cam Balkon Yorumları

Eğer sadece ucuz olduğu için kalitesiz bir cam balkon yaptırırsanız cam balkonunuzda sıvı sızdırması, rüzgarın etkisiyle sallanma ve bozulma ve daha birçok problem meydana gelebilir. Cam balkonlarda kullanılan cam ve diğer materyallerin kalitesi iyi sonuç alabilmek adına çok önemlidir.

İşini önemseyen firmalar uygun fiyat verebilmek adına asla size kalitesiz parçalardan yapılmış cam balkonlar satmaz.

Satın alacağınız cam balkonu öncelikle kalite yönünden sorgulamazsanız, ilerleyen günlerde tabiri caizse cam balkonunuzun astarı yüzünden pahalı olabilir.

Sürgülü Cam Balkon Özellikleri

Sürgülü cam balkonlarda olmazsa olmaz şu özellikler bulunmalıdır:

 • • Camları 8 mm temperli olmalıdır.
 • • Sistemin yükünü 2 rulman 2 adet alt ve üst tekerlek sağlamalıdır.
 • • Profilde kullanılan alüminyum kaliteli bir alüminyum çeşidi olmalıdır. (Örn. eloksal)
 • • Alüminyumların açık kısımlarına kapak uygulanmalıdır.
 • • Cam ile profil bağlantısı sarkma yapmayacak şekilde manuel yapılmış olmalıdır.
 • • İzolasyon için cam contaları alüminyum kıl fitilli olmalıdır.

Sürgülü Cam Balkon Modelleri

Sadece sürgü özelliğine sahip cam balkonlar sürgülü cam balkon modelleri olarak adlandırılıyor. Ancak bu modellere farklı özellikler eklenerek yeni modeller ortaya çıkartılabilmektedir.

Örneğin Dinamik PVC sürgülü cam balkonlara ısıcam özelliği eklenerek hem ısıcamlı hem sürgülü özellik taşıyan cam balkonlar üretilebilmektedir.

Kullanılacak cam balkon modeli kişinin talepleri doğrultusunda üretildiğinde daha etkili olacaktır. Bazı kişiler sadece estetik görüntüyü önemserken bazı kişiler hem estetik görüntüyü hem de ısı yalıtımını önemseyebilir.

Otoyol kenarlarında oturan bazı kişiler ise sadece ses yalıtımı yapma amacıyla cam balkon yaptırabilir. En doğru cam balkon modeli için mutlaka kişinin talepleri dinlenmeli ve kişiye özel üretim yapılmalıdır.

Sürgülü Cam Balkon M2 Fiyatları

Sürgülü cam balkon fiyatları m2 bazında hesaplanır ve hemen hemen bütün büyük şehirlerde metre kare fiyatı 350 TL’den başlar. Bu fiyat standart özellikteki sürgülü cam balkonlar içindir. Üründeki özelliklerin artması fiyatı da arttıracaktır.

Genelde cam balkon fiyatlarına etki eden en önemli faktörler cam balkonun türü ve üretimde kullanılan malzemelerdir. Ancak yaşadığınız bölgeye bağlı olarak, o bölgede hizmet veren cam balkon firmasının da bazı giderleri olabilir ve bu giderler fiyat etki edebilir.

Cam Balkonlar

Cam balkonlar, raylı bir sistem üzerinden açılıp kapanabilen ve cam kanatlarından oluşan sistemlerdir. Kullanılan alanda sunduğu fonksiyonelliğin yanı sıra şık tasarımı ile de ön plana çıkar. Cam kanatlar, 50 – 60 cm genişliğindeki cam kanatların raylı bir sistem üzerinden bir araya getirilmesiyle oluşur. Yaklaşık olarak 30 kg ağırlığında olan cam kanatların ağırlığı kimi zaman daha fazla da olabilir. Yukarı ve aşağıda yer alan toplam 4 teker üzerinde hareket eden cam balkon sistemi, bu sayede kullanım kolaylığı sağlar. Cam balkon sisteminde bulunan kanatlar için kilit sistemi ile tam anlamıyla güvenlik sağlanır.

Cam balkonlar, balkonlar için en çok tercih edilen sistemlerden biri haline gelmiştir. Uygulanan bu sistem sayesinde balkonlar, açık bir alan olmanın yanı sıra kapalı bir yaşam alanı haline de getirilebilmektedir. Raylı sistem üzerinde bulunan tekerlekleri aracılığıyla hareket eden cam kanatlar, sağ ve sol yöne hareket ederek kullanılabilmektedir. Cam kanatları açmak için sürükleniş yönü ne tarafa doğru ise cam kanatları o yöne doğru sürükleyerek itebilirsiniz. İtme işleminden sonra cam kanadı kendinize doğru çekerek kolayca katlayabilirsiniz. Kapatmak istediğinizde yine aynı işlemi uygulayabilir, son olarak kilitleyebilirsiniz. Pek çok ev ve yazlıkta sıkça tercih edilen cam balkon sistemi sayesinde balkonunuza yeni bir enerji getirebilirsiniz. Hem sağladığı kullanım kolaylığı hem de kullanıldığı alana kattığı şıklık ile balkonunuzu bambaşka görünüme kavuşturabilirsiniz.

Isıcam Balkon Sistemleri

Cam balkon modelleri arasında yer alan ısıcamlı cam balkonların diğer modellerden farklı olarak ürün malzemesinde fitiller ve fitil içi malzemeler kullanılır. Bu özelliği sayesinde ısı yalıtımı sağlayan ısıcamlı cam balkon sistemlerinde ısı hapsedilir. Böylece içeri ve dışarı dengesi kurulan atmosfer, ortama çok daha iyi yansıtılır. Sağlanan konfor ile balkondan ziyade yeni bir yaşam alanı yaratılarak balkon, güzel vakitlerin geçirildiği bir yer haline getirilir. Özellikle soğuk iklimi olan bölgelerde mevsim şartlarına bağlı kalmadan balkon keyfine devam edilebilir.

Cam balkon, son derece kullanışlı sistemlere sahiptir. Isıcam balkon sistemi sayesinde açık alanları çok daha kullanışlı ve tasarruflu hale getirmek mümkündür. Isıcam balkon sistemleri, sağladığı konforun yanı sıra ısı tasarrufu konusunda oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Açık alanları kullanışlı hale getirirken diğer yandan kapalı alanlar içerisindeki ısının kaybolmadan muhafaza edilmesini sağlar. Bunun yanı sıra ekolojik olarak oldukça büyük bir öneme sahiptir. Soğuk kış aylarında ısınma giderleri diğer aylar ile kıyaslandığında çok daha fazla olacaktır. Isıcam balkon sahip olduğu ısı yalıtımı ile ısıyı hapseder ve kış aylarında faturaları azaltmanıza yardımcı olur. Özellikle işletmelerin açık alanlarını olabilecek en iyi şekilde değerlendirmesi için ısıcamlı balkon kullanmayı tercih etmeleri gerekir.

Isıcamlı cam balkon, sıradan bir cam balkon sistemine nazaran hem görsellik hem de işlevsellik bakımından çok daha kullanışlı ve konforludur. Isıcamlı cam balkon sistemi, balkonlarınızı daha yaşanılır ve ferah bir boyuta taşır. Aynı zamanda yaşam alanlarınızda ekstra bir oda yaratarak, balkonlarınızı dinlenmek, nefes almak ve keyif yapmak için kullanılabilir hale getirir. Isı cam balkon fiyatları ise seçtiğiniz sistemin kalite ve modeline göre farklılık gösterir.

Cam Balkon Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Cam balkon sistemleri sayesinde şık bir balkon alanı tasarlamak, pek çok kişinin yapmayı istediği şeylerden biridir. Evindeki köşeleri en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler, özellikle yaz aylarında balkonlarını keyifli bir yaşam alanına çevirmek için harekete geçerler.

Cam balkon sistemleri ile balkonlar, her mevsim kullanılabilen konforlu yaşam alanları haline gelir. Açık balkonlar kış mevsimlerinde kullanılamazken, cam balkon ile balkonların her mevsim kullanılabilmesi mümkün hale gelmiştir.

Cam balkonlarda bulunan raylı sistem sayesinde balkon istediğiniz yere kolayca açılıp kapanabilir. Böylece balkonun istediğiniz bölgesini çok daha kolay şekilde açıp havalandırabilirsiniz. Diğer cam balkon avantajları ise şu şekilde sıralanabilir:

-Katlanabilme özelliği sayesinde büyük bir yer tasarrufu sağlar.
-Her mevsim kullanılabilme özelliği olduğundan olumsuz hava koşullarında da rahatlıkla kullanılan bir ortam yaratır.
-Dışarıdan gelen gürültünün ev içerisine girişini engelleyerek ses izolasyonu özelliği sağlar. Bu nedenle ses yalıtımlı cam balkon olarak da bilinir.
Tüm bu avantajları ve daha fazla faydası ile cam balkon sistemleri, evlerin kurtarıcı sistemlerinden biri olarak kabul edilebilir. Konfor ve fonksiyonellikle bütünleşen bir seçenek arıyorsanız, balkonlarınız için cam balkon sistemi uygulamayı düşünebilirsiniz.

Cam Balkon Neden Tercih Edilmeli?

Balkonlar özellikle apartmanlarda yaşayan insanlar için özgür bir alan olarak değerlendirilir. Evin normal alanlarının dışında kalarak daha çok dışarıdaymış hissi veren ve dış ortam ile bütünleşen bir havası bulunur. Bu keyifli hissi dört mevsim yaşayabilmek için cam balkon sistemi, harika bir çözüm yoludur. Evinizdeki kullanışlı, ferah ve konforlu alan ihtiyacını balkonlardan sağlayabilmek, cam balkonlar ile oldukça kolaydır. Ses yalıtım özelliği ile gürültüyü minimize eden cam balkon sistemleri, aynı zamanda ısı yalıtımı sağlar. Bu özelliği sayesinde ev ortamı için her mevsim dengeli bir atmosfer oluşturur. Cam balkon sistemlerinin sağladığı diğer faydaları sıralamak gerekirse;

-İstenildiği zaman açılabilen ve kapatılabilen yapısı ile balkonları çok kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı haline getirir.
-Evlerin genel mimarisine uyum sağlanarak estetik bir görüntü oluşturulur.
-Esnek kullanım kolaylığı özelliği ile hava ve iklim şartları ne olursa olsun balkonu istenilen şekilde kullanma imkanı sağlar.
-Cam balkonlar toz, gürültü, yaprak, polen, haşere, balkonlarda yuvalanabilen hayvanlar ve atıkları gibi her türlü istenmeyen dış ortam şartlarına karşı tam koruma sağlar.
-Isı bariyerli profiller kullanılarak üretilen sistemlerde ray profil grupları, dış ve iç ortamı birbirinden ayırarak ısı yalıtımı sağlar.
-Temper işlemi uygulanan ısıcamlı balkon sistemleri, manyetik birleşimler sayesinde mükemmel seviyede ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Cam balkon sistemini ekonomik ve kaliteli bir şekilde balkonunuzda uygulayabilmek için Kepez Yapı Market cam balkon kategorisini ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan cam balkon ürününe sahip olmak için sitemizdeki güvenli ödeme seçeneklerinden faydalanabilir, istediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.