Akbank Yeni Müşterilere Faizsiz Kredi – 10.000 TL 6 Ay Vadeli Kredi | Onlarnediyo.ComOnlarnediyo.Com

Akbank Yeni Müşterilere Faizsiz Kredi – 10.000 TL 6 Ay Vadeli Kredi

12 Kasım 2022 45 views 0

18 Yaşından Büyük Herkes Başvurabilecek: Akbank Faizsiz 10 Bin TL Kredi Başvurusu Başladı

Son dakika haberi: Akbank 10 bin TL faizsiz kredi için açıklama geldi. Faizsiz 10 bin TL nakit avans başvurusu

6 Ay Vadeli Sıfır Faizli 10 Bin TL Kredi Veriliyor!

Ekonomik yönden sıkıntı çeken kişilere o banka tarafından müjde verildi. Sıfır faizli olarak sunulan kredi kampanyası herkesin bir nefes almasını sağlayacak. Gelen bir son dakika duyurusuyla başvurular daha da hız kazandı. Acil nakit ihtiyacı olanlara verilen sıfır faizli kredi imkanıyla faizsiz masrafsız 10 bin TL verileceği duyuruldu. Yıl sonuna kadar başvuru yaptığınızda siz de hemen paranızı alabilirsiniz. İşte, detaylar…

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler için o banka tarafından müjde verildi. Akbank tarafından yapılan açıklama kapsamında nakit ihtiyacı olan kişilere 10 bin TL verileceği duyuruldu. Verilen kampanyadan faydalanabilmek için bazı şartları karşılamanız gerekiyor. Aslında bu şartlar herkesin karşılayabileceği şekilde olmakla beraber kampanyanın ayrıntıları banka tarafından açıklandı.

Sıfır Faizli 10 Bin TL Para İmkanı

Akbank tarafından sıfır faizli 10 bin TL kredi veriliyor. Verilen krediden faydalanabilmek için öncelikle Akbank müşterisi olmanız gerekiyor. Akbank müşterisi olmayan kişiler banka tarafından istenen evrakları tamamladıktan sonra Akbank mobil üzerinden hesap açabilirler. Akbank üzerinden hesap açtıktan sonra hemen ardından kampanyaya başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuz üzerinden Akbanklı olma sürecini başlatıp fakat hata aldıysanız ve daha sonra tüm süreci şubeden tamamlayan kişiler de sunulan kampanyadan faydalanabilirler.

Akbank tarafından sunulan sıfır faizli para aslında verilen bir nakit avanstır. Akbank müşterisi olmak için telefon üzerinden başvuru yaptıktan sonra kart başvurusu yapmanız gerekiyor. Kart başvurusu yapıp başvurunuz onaylandıktan sonra sıfır faizli para alabilirsiniz. 10 bin TL’ye kadar alacağınız nakit avans imkanı ilk müşterilere sıfır faizli olarak sunulmaktadır. Kampanyaya başvuru yapabilmek için Akbank uygulaması ve Akbank internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurusu Onaylananlara Faizsiz Para Veriliyor

Akbank tarafından verilen nakit avans faizsiz olarak sunulmaktadır. Akbank kredi kartı başvurusu onaylanan kişiler taksitli nakit avans limitleri kapsamında sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyasından faydalanmak için kart onayı geldikten 2 iş günü sonunda başvuru yapabilirsiniz. Kullanacağınız nakit avansı taksitlendirebileceğiniz gibi tek çekim olarak da yapabilirsiniz. Kartın kullanılabilir nakit avans limiti ne ise siz de o limit kadar faizsiz para alabilirsiniz. 6 aya kadar vadeli olarak alacağınız faizsiz para imkanından faydalanırken eğer vade süresini uzatırsanız banka tarafından belirlenen faiz oranına tabi tutulabilirsiniz.

Mobilden Akbanklı Olanlara 10.000 TL’ye varan %0 Faizli Taksitli Avans

Kampanya Koşulları

 • Kampanyadan 17.10.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek uzaktan Akbanklı olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar faydalanabilir.
 • Yukarıda belirtilen tarihler arasında yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 15.12.2022 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir.
 • 15.12.2022 tarihine kadar başvurusu onaylanan Akbanklılar, taksitli avans limitleri doğrultusunda kampanyadan 31.12.2022 tarihine kadar faydalanabilecektir.
 • Kurye akışı ile Akbanklı olma sürecini tamamlayacak olan katılımcılar, belge işlemlerinin tamamlanıp evrakları bankamıza ulaştıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunarak kampanyadan faydalanabilir.
 • Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış ancak hata almış veya süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan yararlanabilir.
 • Mobil veya Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.
 • Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 10.000 TL’ye kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %1,50 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılar yararlanabilir. 17.10.2022 tarihinden önce açık Axess, Wings veya Free kartı olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya koşulları çerçevesinde, resmi tatil ve hafta sonlarında Akbanklı olan katılımcılar için tanımlama süreci, takip eden ilk iş günü itibarıyla başlayacak ve artı 2 iş günü içinde sonuçlanacaktır.
 • Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.
 • Kredi kartı başvurusu onaylanan Akbanklıların kullanılabilir taksitli avans limitleri kapsamındaki sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecektir.
 • Her Akbanklı kredi kartı açılışından sonra taksitli avans limitleri doğrultusunda, kampanya süresi boyunca sadece 1 kez sıfır faizli, Taksitli Avans kullanabilir.
 • Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL tutarında kullanılabilir. ATM’lerimizde ise tek seferde 4.000 TL ile sınırlandırılmıştır.
 • Kullanılabilecek Taksitli Avans tutarı; kartın kullanılabilir nakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır.
 • Fiziki kartlar ile Taksitli Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir.
 • Şifresini belirlememiş, kredi kartı kuryede olan ya da henüz kredi kartı kullanıma açılmamış kart sahipleri Akbank Mobil’den dijital kart başvurusu yaparak kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanyaya sadece Axess ve Wings bireysel kredi kartları dahildir. Free, Ticari kredi kart, Troy, ek kart ve sanal kart başvuruları dahil değildir.
 • Axess veya Wings Kredi Kartı sahibi olan müşterilerimiz 1 yıl kart ücreti ödemeyecektir.
 • Ekstrenin asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi olarak ödenmesi durumunda; hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında ödenmemiş anapara üzerinden akdi faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme aylık akdi faiz oranı ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden ise akdi faiz oranının işletileceğini bildirmek isteriz.
 • Taksitli Avans işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksitin ödemesi yapılabilir veya borçların tamamı erken ödenebilir. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz ve diğer maliyetlerde indirim yapılır. Erken ödeme için şubelerimiz veya Müşteri İletişim Merkezimiz aracılığıyla erken/kısmi ödeme işlemine ilişkin ayrıca talimat verilmesi gerekmektedir.
 • Taksitli Avans işleminin yapıldığı gün söz konusu işlemle ilgili erken kapama veya kısmi kapama yapılamaz.
 • Kredi kartlarında gecikme, bloke, yasal takip olan Akbanklılar, Taksitli Avans hizmetinden faydalanamaz.
 • Ek kart sahipleri ayrı bir müşteri numarasına sahiplerse tüm ATM’lerimizden ve şubelerimizden Taksitli Avans işlemi yapabilir.
 • 08.10.2013 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22. maddesi ve 6 fıkrasındaki değişiklik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılmış olan kredi kartları ile dönem borcunun tamamı ödenene kadar nakit çekim işlemi gerçekleştirilemez.
 • Bu işlemlere ilişkin bekleyen tüm taksitlerin ödemeleri tamamlanıncaya kadar hesap kesim tarihinde değişiklik yapılamadığını bildirmek isteriz.
 • Bankamızın kampanya koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge isteme ve kampanyayı durdurma hakkına sahip olduğunu hatırlatırız.

*Uzaktan müşteri olma süreci için Akbank Mobil’i indirerek “Akbanklı olmak istiyorum” adımını takip edebilirsiniz. Uzaktan müşteri olma sürecimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ
FOTO GALERİ