Seyyar Pizza Fırını Seyyar Pide Fırını Ekmek Fırını - Kamu Haberleri - Kamu Haber - HaberlerKamu Haberleri – Kamu Haber – Haberler

Seyyar Pizza Fırını Seyyar Pide Fırını Ekmek Fırını

20 Şubat 2021 481 views 0

Seyyar Taş Fırın Seyyar Bahçe Fırını Seyyar Ekmek Fırını

Seyyar Pizza Fırını Seyyar Pide Fırını Ekmek Fırını

İmar Ticaret olarak Sakarya’nın Akyazı ilçesi’nde kendi ekmeğini yapmak isteyen müşterilerimizin ihtiyacı olan seyyar fırınların imalatını yapmaktayız.

Seyyar Taş Fırın Seyyar Bahçe Fırını Seyyar Ekmek Fırını

Bahçenizde istediğiniz yerde modern görünüm oluşturacak taş fırınlar sizleri bekliyor.

Seyyar taş fırınlar günümüzde sıklıkla tercih edilmekte ve ekmek, lahmacun, pide gibi birçok ürünün yapımında kullanılmaktadır.

Sakarya’da Seyyar Taş Fırın İmalatı yapan bir firma mı arıyorsunuz?
O halde İmar Ticaret ile tanışmalısınız. Sizlere özel olarak imal ettiğimiz seyyar fırınlarımız sayesinde çok hızlı bir şekilde taş fırın sahibi olabilirsiniz.

Seyyar fırın satın almak, seyyar fırınların fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişme geçin.

İletişim: 0 553 6018643

http://www.seyyartasfirinlari.com/tr/

» Özel taban ateş tuğla baca sistemine sahiptir.
» Malzeme saklayabileceğiniz özel bölmesi bulunmaktadır.
» Kullanımı kolaylaştıran tekerlek sistemine sahiptir.
» Fırın dış cephesinde taş yünü malzemesi kullanılmış olup ısı kaybetmemektedir.
» Bir kerede 6-17 arası köy ekmeği yapabilme kapasitesine sahiptir taşınabilir.
» 5 özel üretimi bulunmaktadır.
» İstediğiniz boyutta özel seyyar fırın siparişi alınır.
» Tüm seyyar taş fırınları garanti kapsamındadır. Kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

İmar Seyyar Taş Fırın İmalat için farklı ulaşım etiketleri; Sakarya Taş Fırın İmalatı, Sakarya Taş Fırın, Sakarya Taş Fırın İmalatı Yapanlar, Sakarya Taş Fırın Satışı, Sakarya Fırın Tasarımı, Sakarya Fırın Tasarımları, Sakarya Seyyar Fırın Fiyatları, Adapazarı Seyyar Fırın Satışı, Sakarya’da Seyyar Taş Fırın Fiyatları, Seyyar Fırın Satışı, Seyyar Taş Fırın Fiyatları, Sakarya Her Mekana Uygun Fırınlar, Sakarya Her Mekana Uygun Fırın Tasarımı, Sakarya İstenilen Ölçüde Fırın, Sakarya İstenilen Ölçülerde Fırın İmalatı, Akyazı Taş Fırın İmalatı, Akyazı Taş Fırın, Akyazı Taş Fırın İmalatı Yapanlar, Akyazı Taş Fırın Satışı, Akyazı Fırın Tasarımı, Akyazı Fırın Tasarımları, Akyazı İstenilen Ölçülerde Fırın İmalatı, Akyazı Seyyar Taş Fırını, Akyazı Seyyar Taş Fırın İmalatı, Seyyar Taş Fırın Satışı, Seyyar Taş Fırın | Taş Fırın İmalatı | Seyyar Taş Fırın | Seyyar Taş Fırın İmalatı | Seyyar Fırın | Seyyar Ekmek Fırını | Seyyar Pide Fırını | Seyyar Fırın Modelleri | Seyyar Fırın Satışı | Seyyar Fırın İmalatçıları | Seyyar Taş Fırın Modelleri | Seyyar Taş Ekmek Fırını

Sakarya Kişiye Özel Taş Fırın Üretimi

Sakarya’da kişiye özel taş fırın yaptırmak için sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp hayalinizdeki taş fırınlara sahip olabilirsiniz.

 

Kişiye özel taş fırınlarımız üretimi, sizlerden uzunluk, genişlik ve malzeme çeşitleri gibi detaylı bilgiler alındıktan sonra üretim aşamasına geçmekteyiz. Üretim aşamasını sizleri en memnun edecek sürede ve fiyatta tamamlamaktayız.

 

Sakarya’da kişiye özel taş fırınları üretimi yapan firmalar arasında bulunan şirketimiz, Özel taş fırınları üretimi ve satış yapmaktadır.Üretim süreçlerimiz en kısa sürelerde tamamlanıp ürünümüz sizlere teslim edilmektedir.

Seyyar Lahmacun Fırını

Seyyar lahmacun fırınlarımız dikkatli ve titizli bir şekilde üretimi yapılmaktadır. Seyyar lahmacun fırınlar başka bir deyişle pide fırını olarak geçebilir. Hamur işi ve güveçli yemeklerde oldukça sık kullanılan lahmacun fırınlarımızı diğer yemek çeşitlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

Seyyar bir şekilde kullanabileceğiniz seyyar lahmacun fırınlarımız için aşağıda bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İletişim bilgileri:

 

Tel: 0541 7915405

 

Adres: Altındere Mahallesi Alipaşa Sokak No: 3/1 Akyazı / Sakarya

Akyazı Taş Fırın Satışını Yapan Firmalar

Taş fırın satışını yapan firmalar arasında bulunan İmar Ticaret şirketimiz taş fırın çeşitliliği bakımından sizleri tatmin edecek çeşitliliği sunmaktadır. Taş fırın çeşitlerimiz sırasıyla

 

1-) Seyyar Taş Fırını

2-) Tuğlalı ve Izgaralı Taş Fırın

3-) Özel Tasarım İsteğe Bağlı Fırınlar

4-) Kemerli Taş Fırın

5-) Izgaralı Kemerli Taş Fırın

6-) Lahmacun Fırını (Pide Fırını)

 

olmak üzere 6’ya ayrılmaktadır.

Taş Fırın İmalatı

İmar Ticaret olarak Sakarya’da taş fırın imalatı ve satışını yapmaktayız. Sakarya’da taş fırın imalatı yapan firmalar arasında sayılı şirketlerden biriyiz.

 

Taş fırın imalatında en çok dikkat ettiğimiz aşamalardan biri ise izolasyonuna çok dikkat etmemizdir.

 

Taş fırın imalatı ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak için iletişim bölümümüzde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sakarya Taş Fırın Çeşitleri

Taş fırın çeşitliği bakımında oldukça zengin olan firmamız, ürün çeşitliliğini korumakta ve bunu birinci kalite malzemeleri ile yapmaktadır.

 

Taş fırın üretiminde sektöründe profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz müşterilerimizin güvenini kazanmaya devam ediyoruz. Taş fırın çeşitlerimizi üretirken en en önemli hususlardan biri izolasyon malzemesinin kalitesi ve ısı geçirgenliğini az olmasıdır.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

FOTO GALERİ
%d blogcu bunu beğendi: