Hurda Fiyatları | Hurda Demir Fiyatı | Hurda Bakır Fiyatı | Onlarnediyo.ComOnlarnediyo.Com

Hurda Fiyatları | Hurda Demir Fiyatı | Hurda Bakır Fiyatı

05 Ağustos 2022 193 views 0

Hurda Fiyatları | Hurda Demir Fiyatı | Hurda Bakır Fiyatı

Hurda Fiyatları | Hurda Demir Fiyatı | Hurda Bakır Fiyatı

Hurda fiyatları, hurdaların çeşitlerine göre değişkenlik göstermektedir. Ancak bunun öncesinde hurdanın tam olarak ne olduğu ve neyi ifade ettiği de net olarak belirtilmelidir.

Hurda, genellikle tekrar kullanılabilirliklerini kaybeden, fonksiyonel değeri olmayan ve süresi dolmuş tüm madde ve malzemelerin adıdır. Endüstriyel ve ekonomik olarak gelişmiş ülkelerde, atıklar yeni ürünler kadar değerlidir. Bunun nedeni, genellikle recycle olarak adlandırılan geri dönüşüm sürecinde kullanılmalarıdır. Aşırı endüstriyel atık, farklı ürünlere dönüştürülebilen ve farklı alanlarda kullanılabilen hurda haline gelir. Başka bir deyişle, söz konusu atığın aynı bölümde kullanılması gerekmemektedir; bunun yerine geri dönüştürülmekte ve diğer bölümlerde kullanılmaktadır.

Aynı zamanda hurdalar, bakır, demir, pirinç, çelik, alüminyum, kullanılamaz otomobil parçaları, plastik ve polyester gibi birçok malzemenin eksikliklerini belirtmek için de kullanılır. “Hurda” adı verilenler dışında, hurda olarak tanımlanan tüm malzeme ve malzemelerin tek ortak özelliği, asla eskisi gibi kullanılamamasıdır. Ek olarak, tüm atık malzemeler bir şekilde geri dönüştürülebilir ve faydalı ara malzemelere veya hammadde girdilerine dönüştürülebilir. Bu da hurda fiyatları konusunda değişikliklere neden olmaktadır.

Geri dönüşümü olan birçok hurda türü vardır ve piyasada da son derece popülerdir. Metal hurda, otomobil hurda, elektronik alet hurda, plastik hurda, kağıt hurda ve bilgisayar hurda gibi çeşitler bulunmaktadır. Bununla birlikte, bu atık maddeler arasında, özellikle kağıt ve metal hurdaları, eski zamanlardan beri en çok ihtiyaç duyulan maddeler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda, son yıllarda, elektronik hurda ve bilgisayar hurdası da bu pazarda hurda fiyatları belirlenmekte ve kendi kategorilerini yaratmaktadırlar.

Hurda Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Hurdası68,00 TL/Kg
Lama Bakır Hurdası65,00 TL/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası59,00 TL/Kg
TTR Kırma Bakır Hurdası61,00 TL/Kg

Hurda Sarı Fiyatları

Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk32 TL/Kg
Hurda Su Saati31,50 TL/Kg
Sarı Hurda Radyatör32,00 TL/Kg

Hurda Demir Fiyatları

DKP Hurda Demir3,0 TL/Kg
Ekstra Hurda Demir2,80 TL/Kg
1. Sınıf Hurda Demir2,85 TL/Kg

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Paslanmaz 304 Krom†10,10 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom14,50 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom19,00 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430,201,202 Krom2,90 ₺/Kg

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Karışık Kablo16,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo15,50 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu34,00 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu27,00 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo22,00 ₺/Kg

Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Levha Kurşun12,50 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun12,40 TL/Kg

Hurda Zamak ve Alüminyum Fiyatları

Hurda Zamak İmalat13,80 TL/Kg

Hurda Motor Fiyatları

Hurda Demir Kaplama Motor3,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor5,20 TL/Kg

En Güncel Hurda Fiyatları

Türkiye’nin birçok yerinde piyasası olan hurda sektöründe özellikle alıcılar ve satıcılar güncel fiyatların ne kadar olduğunu merak etmektedir. Bu noktada en güncel hurda fiyatlarıalıcı ve satıcılara yol gösterici olmakla birlikte farklı hurda türlerine ilişkin de piyasa fiyatlarının aşağı yukarı ne kadar olduğunu ifade etmektedir. En çok alımın yapıldığı şehirler ve en çok alımı olan hurda türleri de yine bu fiyat listesinde yer alır. Hurda türlerinin fiyatlarından, daha birçok detayı alıcılar ve satıcılara sunan bu listeye ilişkin detaylar şu şekildedir.

2021 Güncel Hurda Fiyatları

2020 güncel hurda fiyatları, farklı hurda türlerine göre farklı rakamsal değerler karşımıza çıkarıyor. Ancak genel olarak en kıymetli hurdalar, yüksek rakamlardan açılış buluyor. Bakırdan, alüminyuma, plastikten kromdan yapılış hurdalara kadar farklı birçok hurda türüne ilişkin bilgiler listede yer almaktadır. Elbette her piyasada olduğu gibi hurda piyasasında da ekonomiden etkilenip belli değişiklikler gözlemlenebilmektedir. Piyasanın normal değişim rotası dışında bir de hurda fiyatlarının farklı illere ve illerin farklı bölgelerine göre de değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Buna göre liste içerisinde genel alım satım fiyatları bulunmakta olup şehirlere göre küçük de olsa fiyat farklılıkları bulunabilmektedir.

2021 hurda türleri ve fiyatları ise şu şekildedir.

 • Demir için; DPK hurda demirin kilogram fiyatının 3.10 TL, ekstra hurda demirin kilogram fiyatının 3 TL , birinci grup hurda demir fiyatının 2.85 TL, ikinci grup demirin 2.75TL, demir talaş demirinin 2 TL’den alıcı bulduğu ifade edilebilir.
 • Aynı zamanda 2020 güncel hurda fiyatları arasında teneke hurda demir için 0,90 TL, toplama hurda için 2,10 TL, inşaat yıkım demir hurdası için ise 2.85 TL verildiği görülmektedir.
 • Hurda bakır için ise soyma türünde kilogram başına 50 TL, lama bakır için de 50 TL, kırkambar bakırı için 45 TL, antigron kırma bakır için 50 TL ve son olarak ise kızıl bakır talaş hurdası için kilogram başına 55 TL ödenmektedir.
 • Alüminyum için ise piyasa fiyatları arasında tel için kg başına 11 TL, araiş için 12 TL, jant için 9,20 TL, boyasız alüminyum profil için 8,70 TL, tas ve tabak için 8 TL ve son olarak ise piston için de 7,70 TL kg başına ödenir.

Farklı birçok ilde alım satımı gerçekleştirilen çok farklı türde hurdalar bulunmakta olup genel geçer alım fiyatları ile en çok toplanan bakır, alüminyum ve demir gibi maddelerin ederi tahmini olarak 2020 güncel hurda fiyatlarılistesinde yer almaktadır. Bu listeye ek olarak elektronik hurdalara ilişkin güncel fiyatları da şu şekilde ifade etmek mümkündür.

Hurda Elektronik Fiyatları

Hurda piyasasında en çok alım satımın yapıldığı malzemelerden biri de elektronik türüdür. Elektronik ürünler, kullanımdayken nasıl bir popülerlik taşıyorsa; aslında hurda haline geldikten sonra da aynı popülerliğini sürdürmeyi belli oranda başarıyor. Özellikle de geri dönüşümünün olması sebebi ile alıcısı da hurda miktarı da oldukça fazladır. Hurda elektronik fiyatları da, diğer hurda ürünler gibi rakamsal değişikliklere uğrayabiliyor. 2020 yılı itibari ile elektronik türü hurda alım satım en güncel hurda elektronik fiyatlarıiseşu şekilde sıralanabilir:

 • Elektronik hurda türüne giren kablolara arasında karışık kablo için kg başına 9 TL, antigron kablo için 8 TL, tek damar kalın iç tesisat için ise kg başına 25 TL, yer altı enerji kablosu için kg başına 18 TL, TTR kablo türü için kg başına 9 TL, çelik zırh kablo için 6 TL, fareye dayanıklı kablo için ise kg başına 16 TL ödenmektedir.
 • Bilgisayarın aksamı arasında yer alan RAM için 5,50 TL, ana kart için 7 TL, telefon kartı için 5,50 TL, yazıcıların ana kartı için kg başına 3 TL, işlemciler için kg başına 5,40 TL ve hard disk için kg başına 4 TL ödeme yapılmaktadır.

En çok alım ve satıma konu olan hurda türlerinin en güncel hurda elektronik fiyatları yukarıda sayıldığı gibi olmakla birlikte Türkiye genelinde illere göre küçük farklılıklar da olsa genel itibari ile piyasa fiyatları bu şekildedir.

Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatı İstanbul hurda fiyatları arasında en çok merak edilen fiyattır. Bunun nedeni sektörde oldukça fazla yer tutmasıdır. Daha çok şantiye ve inşaat alanları ile yıkım-söküm-kesim işlerinden elde edilmektedir. Fiyatlandırma kriteri olarak; inşaat sektöründe ikinci el kullanılabilme durumu, kalite durumu başlıca etkendir. Şantiye sahalarında biriken hurda demir için ise; hurdanın sahadaki konumu, yani toplu mu dağınık mı, saflık oranı, paslanmış demir hurdası fiyatı düşürür. Yıkım işlerinden çıkan hurda demir için ise; yapılacak işin maliyeti fiyatlandırmayı doğrudan etkileyen ana olaylardır.

Hurda Bakır Fiyatları

Bakır hurdası daha çok elektrik ile sektörden çıkmaktadır. İstanbul’da en çok bulunan hurda bakır çeşitleri soyma bakır, lama bakır imalat artığı, antkron kırma, ttr kırma, kırkambar karışık kırma, kırkambar bakır, araiş sarı, çubuk ucu parça, çubuk talaşı, kırkambar sarı, radyatör bakırıdır. İstanbul hurda fiyatları bakır kurunda bu çeşitlere göre fiyatlandırılır.

Hurda Alüminyum Fiyatları

Alüminyum yapısı gereği birçok alanda kullanılabilen bir metaldir. Ayrıca direk madenden elde edilmesi geri dönüşümden elde edilmesine göre oldukça fazla maliyetlidir. Bu durum alüminyum hurdasının geri dönüştürülme oranını artırmaktadır. Bu sayede hurda alüminyum fiyatı dünya genelinde olduğu gibi İstanbul hurda fiyatları içinde de iyi bir konuma sahiptir. Alüminyum kullanan üretim yerlerinin çoğu imalat artığı olarak alüminyum parçaları açığa çıkarır. Bunlara araiş de denir. Bu parçalar arasında sarı ve bakır mevcut ise fiyatlandırma biraz daha artmaktadır.

Hurda Kağıt Fiyatları

Kağıt mutlaka ama mutlaka geri dönüştürülerek kullanılması gereken müthiş bir araçtır. Beyaz Kağıt yapımında ağaçların kullanılması bunu zorunlu kılmaktadır. Kağıt hurdasının fiyatlandırması kağıdın cinsine, mürekkep durumuna ve ayrıştırılması için özel işlem gerekip gerekmediği gibi özelliklere göre yapılmaktadır.

Hurda Elektronik Fiyatları

Hurda piyasasında en çok alım satımın yapıldığı malzemelerden biri de elektronik türüdür. Elektronik ürünler, kullanımdayken nasıl bir popülerlik taşıyorsa; aslında hurda haline geldikten sonra da aynı popülerliğini sürdürmeyi belli oranda başarıyor. Özellikle de geri dönüşümünün olması sebebi ile alıcısı da hurda miktarı da oldukça fazladır. Hurda elektronik fiyatları da, diğer hurda ürünler gibi rakamsal değişikliklere uğrayabiliyor. 2020 yılı itibari ile elektronik türü hurda alım satım en güncel hurda elektronik fiyatlarıiseşu şekilde sıralanabilir:

 • Elektronik hurda türüne giren kablolara arasında karışık kablo için kg başına 9 TL, antigron kablo için 8 TL, tek damar kalın iç tesisat için ise kg başına 25 TL, yer altı enerji kablosu için kg başına 18 TL, TTR kablo türü için kg başına 9 TL, çelik zırh kablo için 6 TL, fareye dayanıklı kablo için ise kg başına 16 TL ödenmektedir.
 • Bilgisayarın aksamı arasında yer alan RAM için 5,50 TL, ana kart için 7 TL, telefon kartı için 5,50 TL, yazıcıların ana kartı için kg başına 3 TL, işlemciler için kg başına 5,40 TL ve hard disk için kg başına 4 TL ödeme yapılmaktadır.

En çok alım ve satıma konu olan hurda türlerinin en güncel hurda elektronik fiyatları yukarıda sayıldığı gibi olmakla birlikte Türkiye genelinde illere göre küçük farklılıklar da olsa genel itibari ile piyasa fiyatları bu şekildedir.

Hurda Soyma Bakır Ne Kadar?

Hurda soyma bakır fiyatları günlük kur değerleri üzerinden değişiklik gösterebileceği gibi, alınan materyal kalitesine ve nakliye durumuna göre de ücretlendirilebilmektedir.

Satılan miktar üzerinden yapılan komisyon ve satış durumu değerlendirerek, satan kişiye ücreti takdim edilmektedir. Soyma bakır, geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için rahatlıkla bulabileceksiniz.

Hurda Tetere Kırma Ne Kadar?

Hurda TTR kırma, ince granül olarak da değerlendirilebilir. Bu tipte hurda materyalleriniz 2020 piyasasında minimum 35 TL, maksimum 60 TL’ye kadar alıcı bulabilmektedir. Satış fiyatlarınızda hurdanın durumu ve detayları da oldukça önemlidir.

Hurda Bakırlı Petek Ne Kadar?

Hurda bakırlı petek fiyatları, ağırlığına, boyuna ve pas durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Satacağınız hurda materyalini doğru fiyattan ücretlendirmek ve tanı hizmetimizden yararlanmak için telefon açarak bilgi alabilirsiniz.

Firmamız günlük ederi üzerinden sizlerin ürünlerini değerlendirerek, bu noktada gereken özveriyi sağlamaktadır. Hurda bakırlı petek satışlarınızda söküm ve nakliye işlemlerini de opsiyonel olarak firmamız sizlere sağlayabilmektedir. İstanbul ve çevre illerin tamamında olan hizmet ağımızla sizlere kaliteli bir çalışma garantisi sunuyoruz.

Kablo Hurdası Ne Kadar?

Kablo hurdası birim fiyatı, kablo hurdasının durumuna ve içerisinde yer alan materyallere göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca Kablo hurdalarında yer alan materyaller, dönemlere ve binaların durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kablo hurdalarda, geri dönüşüm öncelikli olarak plastiklerin kablolardan ayrılmasıyla başlamaktadır. Ardından hurda içerisinde yer alan ana materyaller geri dönüşüme alınarak, tekrar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Hurda Bakır Ne Kadar?

Hurda bakırlar birim fiyatı olarak 35 TLile 60 TLarasında değişen fiyatlardan satışı gerçekleşmektedir. Bakır hurdalar en yaygın görülen hurdalardan olup, kablo hurdaları ve özellikle iletken yer alması gereken hurdalarda bulunmaktadır.

Hurda bakırınız varsa ve satmak istiyorsanız, hurdacılar birliğine telefon açarak bugüne özel fiyatlarla firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Bakır hurdaların birçok alt türü vardır, bu türlerine uygun olarak da fiyatlandırmalarında değişiklik olabilmektedir. Hizmet detaylarımız ve hurdalarınız ile ilgili detayları öğrenmek için sitemizde yer alan alternatif başlıklardan da yararlanabilirsiniz.

Demir Hurdası Ne Kadar?

Demir hurdalar, genellikle yıkılan binalardan artan demirlerden oluşabileceği gibi buna ek olarak farklı iş kollarında kullanılmayan materyallerden de oluşabilmektedir.

Hurda demirlerin fiyatları, demirin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Yeniden kullanılamayan ve işlevselliğini yitiren demirler, geri dönüşüme alınarak tekrar değerlendirilir ve çeşitli işlemlerden geçirilir. İnşaat sektöründe çok rağbet gören demirler, talaş halinde bile değerlendirilebilmektedir.

Saç artığı, yıkım alanlarından çıkan demir hurdaları, firmamız tarafından güncel fiyatlandırmalara göre almaktayız. Bilgi almak için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Ne Kadar?

Alüminyum hurda alım satım fiyatları diğer hurda türlerinde olduğu gibi Londra Metal Borsası’na endeksli bir şekilde değişiklik göstermektedir. Sitemiz içerisinde yer alan Hurda Fiyatları sekmesinden güncel alüminyum fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede kilogram başına verilen ücretleri öğrenebilirsiniz.

Plastik Hurda Ne Kadar?

Plastik hurdalar genellikle iş yerleri ve depolar içerisinde kullanılan materyallerden artan artıklardan doğan hurda türü. Hurda plastik , geri dönüşümü oldukça kolay olup, satan kişiye kazanım sağlattığı gibi doğaya da geri dönüşüm anlamında değer katmaktadır.

Hurda satışlarında oluşan ihtiyaçlarınızla ilgili firmamıza haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilir ve ihtiyaçlarınız ile ilgili satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kağıt Hurdası Ne Kadar?

Kağıt hurdaları, toplama ekipleri tarafından toplanarak isteğiniz doğrultusunda geri dönüşüme aktarılarak, bütçenize katkı sağlayacak şekilde satışı gerçekleştirilebilmektedir. Hurda fiyatları listesine göre sürekli olarak değişmektedir.Kağıt hurdaları dönüşüm konusunda en çok tercih edilenler arasındadır.

Her yıl tonlarca kağıt hurda açığa çıkmaktadır, atık kağıtların geri dönüşümünün sağlanması çevre ve dünya adına oldukça önemlidir.

GÜNCEL HURDA ATIK KAĞIT FİYATLARI

Fiyatlar İstanbul Piyasası baz alınarak hazırlanmış olup, güncel hurda kağıt, karton, kitap ve gazete fiyatları aşağıdaki tabloda listelenmektedir. Aşağıdaki fiyatlar yüksek tonlarda alım yapan fabrika fiyatlarıdır. Daha düşük kilogramlı kağıt çeşitleri piyasa ortamında oluşan fiyatlara göre değerlendirilmelidir. Piyasa fiyatları tablodaki rakamlardan %20 – 50 daha düşüktür. Fiyatı etkileyen en önemli unsurlar. Elinizdeki kağıt, karton, gazete kağıdı yada kitabın kilosu, bulunduğu konum, malzemenin karışık olmaması, ayıklama gerektirip gerektirmemesi, ıslanması, fabrikalarda bulunan stok durumu en önemli faktörlerdir.

Kağıt ve kâğıt hamurunun yapım sürecinde; kâğıdın arkeolojik olarak ilk defa parçaları Çin’de bulunmuş ve bu parçaların MÖ 2. yüzyıla ait olduğu tespit edilmiştir. Bu dönemde Çin Han hanedanlığında bulunan mahkemelerde görevli Cai Lun (Eski Mısır’da kullanılan papirüs’ten farklı olarak) kâğıt ve kâğıt yapımının mucididir.

2009 yılı verileri doğrultusunda, dünyadaki kâğıt ve karton üretimi yaklaşık olarak 370,7 milyon ton civarındadır. Günümüzde modern kâğıt hamuru ve kâğıt endüstrisinde küresel olarak Çin ve hemen ardından ABD en büyük üreticilerdir. Çin dünya kâğıt ve karton üretiminin %24’ünü yapmaktadır. Türkiye ise yıllık 2,5 milyon ton kâğıt ve karton üretimiyle 25. sırada bulunmaktadır.

GÜNCEL PLASTİK NAYLON PVC FİYATLARI

Plastik Naylon Hurda Fiyatları yüksek tonda alımlarda geçerli fabrika alım fiyatlarıdır. Daha aşağı kilogramlı alışverişlerde piyasada oluşan rakamlara baz alınmaktadır. Elinizdeki miktara göre fiyatlar

0.25 – 1.5 tl arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Belirtilen fiyatlar İstanbul bazlı fiyatlardır. Plastik malzemelerde numune alındıktan sonra satın alma işlemleri yapılmaktadır. ABS Plastik, Polipropilen Moblen, Polistren Kristal,Jelatin, Şeffaf Plastik Pet, Pimapen PVC Hurdası, Hurda Naylon Şeffaf ve Streç Naylon fiyatlarını tabloda inceleyebilirsiniz.

Yaygın olarak kullanılan plastik türleri

 • Polietilen (Polyethylene) (PE): Geniş bir kullanım alanı vardır.
 • Polipropilen (Polypropylene) (PP): Yaygın kullanılan plastiklerdendir. Otomobil yan sanayinde, bahçe mobilyalarında vb. yerlerde kullanılır.
 • Polistiren (Polystyrene) (PS): Paketleme, elektronik ve beyaz eşyaların plastik kısımları vb. kullanım alanları vardır.
 • Polietilen tereftalat (Polyethylene terephthalate) (PETE): Pet şişe ismi bu malzemeden gelmektedir.
 • Polyamid (Polyamide) (PA) (Nylon): Fiber, diş fırçası kılları, misina vb. kullanım alanları vardır.
 • Polyester (Polyester): Tekstilde kullanımı yaygındır.
 • Polivinil klorür (Polyvinyl chloride) (PVC): Boru, profil vb. imalatında kullanılır.
 • Polikarbonat (Polycarbonate) (PC): CD, gözlük vb. imalatında kullanılır. Alevi iletmeme ve kendini söndürme özelliğine sahiptir.
 • Akrilonitril bütadien stiren (Acrylonitrile butadiene styrene) (ABS): Elektronik aletlerin plastik aksamında yaygın olarak kullanılır.
 • Poliviniliden klorür (Polyvinylidene chloride) (PVDC) (Saran): Yiyecek paketlemede kullanılır.

GÜNCEL HURDA DEMİR FİYATLARI

Hurda demir piyasa fiyatları hurda, geri dönüşüm ve atık piyasası için en önemli olgulardan biri olmakla beraber uluslararası piyasalardaki farklı gelişmeler doğrultusunda dahi hurda demir fiyatları açısından önemli dalgalanmalar olabildiği de görülmektedir. Özellikle 2010 yılından sonra önce Çin’in batı kıyılarından demir toplaması sonra da sektördeki farklı argümanlar hurda demir fiyatlarının oldukça değişken bir yapıya gelmesini sağlamış hem satıcı hem de alıcı firmalar vasıtasıyla her yıl değişen farklı durumların da ortaya çıkabildiği görülmüştür.

1 kilo hurda demir ne kadar?
hurda demirin kilosu 3,65 TL, EKSTRA hurda demirin kilosu 3.50 TL, PİK demirin kilosu 3.20 TL, PİK talaş demirin kilosu 2.70 TL, toplama demirin kilosu 3.10 TL, demir talaşı kilosu 2.80 TL‘ dir.
Bakırın kilosu kaç TL
Soyma bakır fiyatları 2021 yılında diğer yıllara göre artış göstermiştir ve günümüzde en değerli bakır hurdalarından biri olmayı başarmıştır. 2021 yılında soyularak elde edilen bakır hurdasının kilosu, hurda firmaları tarafından 80 TL DİR
Plastik mavi kapak kilosu ne kadar?
5 LT su şişelerin kapakları 5 gram, 10 LT su kapakları 8 gram gelmektedir. Mavi kapak fiyatları Kilosu 1,3 TL ve 1,6TL alan firmalar vardır. Temiz plastik pet şişelerin kilosu da 1 TL dir.
Pet şişe kilosu kaç para?
Hurda Plastik Fiyatları
Şeffaf Beyaz Naylon Hurda2,80 ₺/Kg
Çıkma Pimapen Hurdası1,90 ₺/Kg
Elteks Plastik Hurdası1,30 ₺/Kg
Hurda Temiz Pet Şişe1,00 ₺/Kg
Trapez çatı sacı kaç para?
Trapez Sac Fiyat Tablosu
Sac Kalınlığı (MM)0,50 MM0,60 MM
Trapez Sac Ağırlıkları 1m4,90 KG5,77 KG
Trapez Sac KG fiyatı TL/KG5,400 TL /kg5,350 TL /kg
Trapez sac 1 m2 Fiyatı25,75 TL /m230,55 TL /m2

 

Boyalı trapez saç kaç para?
Boyalı galvaniz trapez sac fiyatları
Boyalı Trapez Sac Kalınlığı mm0,50 mm0,60 mm
Trapez Sac Ağırlığı 1 m2 net kapatır.4,85 kg5,75 kg
Boyalı Trapez Sac Fiyatları tl/kg15,150 tl/kg15,150 tl/kg
Boyalı Trapez Sac Fiyatları tl/m272,69 tl/m287,15 tl/m2

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ
FOTO GALERİ