DOLAR 32,9794 0.25%
EURO 35,4530 0.22%
ALTIN 2.468,27-0,04
BITCOIN 2006328-2,60%
Sakarya
32°

AÇIK

13:12

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

X
En Güzel Anneler Günü mesajları ve sözleri

En Güzel Anneler Günü mesajları ve sözleri

ABONE OL
12 Mayıs 2024 13:57
En Güzel Anneler Günü mesajları ve sözleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan Anneler Günü heyecanla kutlanırken bir taraftan da annesini kaybeden evlatlar tarafından hüzünle karşılanıyor. Vatandaşlar vefat eden annesini bu özel günde anmak için mesaj ve söz arıyor. İşte Ölmüş anneye Anneler Günü mesajı ve sözleri…

Sen gidince her şeyim tam olsa ne yazar, sen olmadıktan sonra dünya mutluluktan yağmur olup yağsa neye yarar. Sen benim mutluluğum, güneşim, her şeyimdin. Seni çok özledim anneciğim. Anneler günün kutlu olsun

Her anneler gününde gelip senin mezarının başında olacağım, seni her zaman sevecek her zaman gözlerim yaşlı anacağım. Anneler günün kutlu olsun anacığım.

Sana sarılıp doya doya kokunu içime çekmeden, o güzel ellerini öpmeden bir anneler günün daha geçiyor. Güzel annemin anneler günü kutlu olsun.

Ölmüş Anneye Özlem Sözleri, Anneye Özlem Yazıları, Anneye Özlem Sözleri Kısa, Anneye Duyulan Özlem Sözleri, Anneye Özlem Sözleri Facebook, Vefat Eden Annelere Özlem Sözleri

Canım annemin anneler günü kutlu olsun kabri nur dolsun, mekanı cennet olsun.

Sorma be annem sensiz dünyanın ne tadı var ne tuzu, öyle anlamsızca yaşıyorum işte. Seni çok özledim anneler günün kutlu anneciğim.

Sen gittin ya annem işte benim her gün sol yanım acıyor, her anneler gününde gözlerim seni rıyor. Bak bu anneler günü de sensiz geçiyor.

Anneciğim diye seslenmeyi o kadar çok özledim ki, ne olur annem rüyalarıma sana doya sarılayım, nur yüzüne bakayım. Anneler günün kutlu olsun annem.

Bugün anneler günü herkes annesine hediye alır boynuna sarılır bende senin toprağına sarılıyorum annem seni çok özledim. Anneler günün kutlu olsun.

Her şeyi kaybetmeyi göze alırdım yeter ki sen yanımda olsaydın, şimdi sensiz hayat bomboş ve anlamsız anneciğim. Seni çok özledim anneler günün kutlu olsun.

Her anneler gününde yüreğim burkulur, her anneler günümde gözlerim uzaklara dalar annemi arar. Annemsiz geçen kaç anneler günü hiç saymadım. Seni çok özledim annem.

Şefkatli bakışlarını, yavrum deyip sarılışlarını, gözlerindeki ışıltılı bakışları özledim. Canım anam anneler günün kutlu olsun.

Allah’ım seni Peygamber Efendimize komşusu yapsın, kabrin rahat ve nurlu olsun melek annem.

Sen gittikten sonra her şey çok farklı oldu anneciğim, herkes kendi halinde birbirini arayıp sormaz oldu. Sen olsaydın başımızda bizleri çekip toplardın etrafına, yavrularım der basardın bağrına. Biliyorum sen beni duyuyorsun buralarda bir yerdesin beni görüyorsun gelip sana anlatıyorum dertlerimi. Mekanın cennet olsun anneciğim.

Sensiz kaçıncı geçen anneler günü bu hiç saymadım, ben zaten sensiz hiç mutlu olmadım. Sen benim mutluluğum neşem, yaşam kaynağımdın. Seni özledim annem.

Anneler günün kutlu olsun canım annem, bu gece rüyalarıma gel ve bana sımsıkı sarıl seni çok özledim.

Ne zaman anne kelimesini duysam bir köşede oturup ağlayasım geliyor, gözlerim her yerde annemi arıyor.

Benim için bir gün değil her gün anneler günü ve hediyem de dualarımdır.

Olmazdı hiç kederim, olmazdı hiç tasam, şaşırıp kalmazdım sen yaşasan. Seni çok özlüyorum anneciğim.

Biliyor musun anne her şeye alıştım, sadece senin yokluğuna alışamadım. Keşke sen hiç ölmeseydin hep yanımda dursaydın.

Çok özlediğim halde sarılamadığım insanlar var mesela annem, eğer sizin anneniz ölmediyse bilemezsiniz bu duyguyu.

Yorgunum kırgınım ve seni özlediğimde ben hep böyleyim canım annem, yine bir anneler günü sensizim, kimsesizim.

Seni çok özledim annem. Kabrin nur dolsun mekânın cennet olsun. Anneler günün de kutlu olsun.

Varsın sen olmayınca güneş doğmasın, varsın mevsimler gelmesin, varsın bu geçici dünya dönmesin, ben seni özledim anneciğim.

Ben dünyada cehennemi yaşadım annem sen gittikten sonra. Sensiz yaşamak çok ağır geldi bana be güzel annem. Anneler günün kutlu olsun.

Ne zaman nerede olursa olsun anne kelimesini duyduğum zaman gözlerim doluyor sen aklıma geliyorsun güzel annem. Anneler günün kutlu olsun güzel annem.

Güneşin her doğuşunda, ben biraz daha batıyorum. Bu hayatı anlamsız, sensiz yaşıyorum, sensizliğe alışamadan, anlamsızca yaşıyorum.

Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne, kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem.

Sen bizleri bırakıp gitmeseydin de, varsın aramızda çok mesafeler olsaydı. Ben sadece senin sesini duysam, o güzel dualarını alsaydım canım annem.

Annem canım sıkıldı mı mezarının başına geliyorum içimi sana döküyorum. Beni senden başka kimse anlamıyor. Annem seni çok özledim. Kabrin nur mekânın cennet olsun.

Vefat Eden Anneye Anneler Günü Mesajı

Sayfa içeriği : Vefat Eden Anneye Anneler Günü Mesajı, Ölmüş Anneye Anneler Günü Sözleri, Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları, Ahirete Giden Anneye Mesaj, Ölen Anne İçin Anneler Günü Sözleri, Vefat Eden Anneye Duygusal Anneler Günü Mesajı

Canım annem sen nur içinde yat, Rabbim mekanını cennet eylesin.
Bugün anneler günü ben yine sensiz, yine hüzünlüyüm, seni çok özledim anneciğim.

İnsanın annesi vefat edince dünya da kimsesi kalmamış gibi hissediyor kendini.
Sen beni kimsesiz koydun gittin anne. Ne olurdu gitmeseydin yavrum deyip beni sarsaydın, ağladığımda gözyaşlarımı ilk silenim olsaydın, acımı, derdimi, mutluluğumu paylaşsaydın olmaz mıydı anne. Seni çok seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Annesi ölenler için anneler günü olmasın çünkü her anneler gününde yüreğim burkuluyor, gözlerim doluyor annem aklıma geldikçe bağıra bağıra ağlayasım geliyor.

Ölmüş Anneye Özlem Sözleri, Anneye Özlem Yazıları, Anneye Özlem Sözleri Kısa, Anneye Duyulan Özlem Sözleri, Anneye Özlem Sözleri Facebook, Vefat Eden Annelere Özlem Sözleri

Ben bu dünyada cehennemi gördüm sen öldükten sonra, sensiz yaşamak çok zor be güzel annem.

Sana bir demet çiçek getirdim ve birde ellerimi açtım Mevla’ya sana dualar ediyorum.
Seni çok özledim anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Kimse dokunmasın kanayan yüreğime, dokunmayın sakın annesizliğime.

Senin yokluğun çok acı canım annem, gel desem çıkıp gelir misin, sarıl bana desem beni sımsıkı sarar mısın?

Nur içinde yat güzel annem ne sözler yeter seni anlatmaya, ne gözler doyar o güzel yüzüne bakmaya ne de ellerim yeter seni sarmaya, içim yanarken üşümek, yüreğim kan ağlarken gülmek, işte anne hasreti bu olsa gerek.

Senden sonra tadım tuzum kaçtı, içimde ince bir sızı büyük bir boşluk var, mutsuzum, huzursuzum annem. Biliyorum dönmeyecek diyarlara gittin yüreğim yanıyor hep sol yanım acıyor seni çok özlüyorum. Mekanın cennet olsun anneler günün kutlu olsun canım annem.

Sana anne dediğim günden beri seni çok sevdim iyi ki sevmişimde şimdi seviyorum ama kokunu duyamıyor sarılamıyorum. Mezar taşın çok ama yokluğun ondan daha soğuk be güzel annem.

Anneler gününüz kutlu olsun annenizin kıymetini bilin ve onu hiç üzmeyin, yokluğu çok zor ve çok acı.

Ölmüş Anneye Güzel Sözler, Ölen Anneye Sözler, Ölmüş Anneye Sözler, Ölen Anneye Özlem Sözleri, Ölmüş Anneye Özlem Sözleri, Vefat Eden Anneye Sözler, Vefat Etmiş Anneye Özlem Sözleri

Yüreğim acıyor anne hiçbir doktor çare bulamadı acıma sen bir kere öpseydin beni sarsaydın hemen geçerdi acım. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Sen hiç anneni özleyip de anne diye avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı?

Olmasa seninle yaşadıklarımız, olmasa bize miras bıraktığın öğrettiklerin, olmasa anıların yaşanmaz inan bu dünya canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Biliyorum sen yoksun ama oradan bir yerlerden beni görüyorsun canım yavrum diye beni seviyorsun. Seni çok özledim annem rüyalarıma gel doya doya sarılayım sana anneciğim.

Senden daha iyi aşkı bulamam, senden daha iyi dost, arkadaş yokmuş.
Senden daha iyi dertlerime derman olacak, acılarımı dindirecek kimse yokmuş.
Şimdi yanımda olsaydın beni dinlerdin derdime bir çare bulurdun.
Anneler gününü kutluyorum canım annem.

Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları, Ölen Anneye Anneler Günü Mesajı, Ayrı Olan Anneye Anneler Günü Mesajı, Vefat Eden Anneye Anneler Günü Mesajı, Ölen Anneye Anneler Günü Sözleri, Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajları,Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajı Resimli

Şimdi yanımda olsaydın Annem sana kocaman sarılmak isterdim.
Bırakma beni sakın beni yokluğunla sınama derdim hasretine dayanmak zorken ebedi ayrılığı katlanmak çok zor geliyor bana be güzel annem.

Annen ölür; önce ağlarsın, sonra sessiz hıçkırıklarını kara geceler duyar…
Sadece yastığın saklar göz yaşlarını, zaman geçer özlersin sızlar yüreğinin sol köşesi anlatmak istersin tüm dünyaya. Tüm dünya özlesin istersin ama anlatamazsın hiç kimseye o özlemi. İfade edecek kelime kalmamıştır düğüm olur sonra yutkunursun geçsin diye ve sonra özlemin akar gözlerinden… Rabbim mekanını cennet eylesin.

Canım annem kokunu özledim, sesini özledim, seni çağırıyor yaşlı gözlerim, yüreğim sensizliğe dayanamıyor.

Canım annem gittiğin yer çok uzak biliyorum yoksa sen gelirdin bizi sarardın koklardın yavrularım der sarılırdın.

Ey hayat annem yok diye mi tüm bu yaptıkların, eğer annem yanımda olsaydı bana böyle davranamazdın.

Duygusal Baş Taşı Sözleri

Anne , Baba, Eş ve Diğer sevdikleriniz için beş taşlarına yazdırabileceğiniz güzel, anlamlı ve duygusal sözler.

 • Genç yaşta ölenlerin mezar taşı Yazıları
 • Acıklı Mezar Taşı Yazıları ağlatan
 • Babaya yazılan mezar taşı Yazıları
 • Anne mezar taşına yazılacak Sözler
 • Mezar taşı yazısı örnekleri
 • Acıklı mezar taşı yazıları hadis
 • Dualı Mezar Taşı Yazıları

Ziyaretçi Geçme; Bir Fatiha Ihsan Etmeden Gömülmez Kimse, Günü Yetmeden. Anıları, Hayali, Yokluğunun Acısı Ebedi Kalacak Sevgili Eşim, Insanlık Örneği Babamız…

Ey Yolcu! Bende Yaşadım Geçtim 58 Yaşında Ecel Şerbeti Içtim Beni Gör, Kendini Unutma Sakın Ölüm Insana Herşeyden Yakın.

Ben Seni Senin Yanına Gelesiye Unutmam Bakıp Geçme Ey Muhammed Ümmeti Bize Bir Fatiha Okuyan Bulsun Cenneti


Bunca Gayretin Sonu Değilmi? Bir Avuç Toprak Ölümden Yana Korkum Yok, Korktuğum Tek Şey Unutulmak.

Altından Ağacın Olsa Zümrütten Yaprak Akıbet Gözünü Doyurur Bir Avuç Toprak…


Ölüm Herkes Için Bir Fırtınadır Bugün Bana Esti Yarın Sanadır Oku Sevindir Sevabı Hem Sana Hem Banadır


Hayatını Bize Adamış Olan Annelerin En Güzeli En Fedakârı Her Zaman Seninleyiz. Rahat Uyu Seni Hiçbir Zaman Unutmayacağız Ruhun Şaad Olsun.

Anne Mezar Taşına Yazılacak Sözler

Annelerimiz için ne yazsak ne söylesek azdır ama duygularımıza azda olsa ortaya koyabilecek sözler vardır.

 1. Canım annem seni çok özlüyoruz kalbimizdesin nur içinde yat çocukların
 2. Ana baş tacı imiş her derde ilaç imiş bir evlat pir olsa da bir anaya muhtaç imiş
 3. Canım annem… Ah annem sana rahmetli demek zulüm annem kaç gün oldu sarılmayalı gül yüzünü görmeyeli
 4. Acısı içimizde dinmeyen dünyada çilesiz günü geçmeyen bir gün yüzü gülmeyen annemiz mekânın cennet olsun…
 5. Bir tanecik annemiz toprağın bol mekânın cennet olsun oğulların
 6. Hayatını bize adamış olan annelerin en güzeli en fedakar her zaman seninleyiz. Rahat uyu seni hiç bir zaman unutmayacağız ruhun şad olsun.
 7. Ey güzel insan fedakâr annemiz seni seviyor ve özlüyoruz huzur içinde yat.
 8. Bak yine geldim mezarının başına, anneler gününü kutlamaya, bir kez olsun karışma göz yaşıma, bırak dilediğince ağlayayım, bu senede gününü ağlayarak kutlayayım, ruhun şad olsun annem, anneler günün kutlu olsun canım annem.
 • Göz ağrısı annemiz bırakıp gittin bizi seni unuttuk sanma gündüz alışmayı öğretir ki unutmayı hiç.
 • Herkes korktuğundan kaçar, yalnız Allahtan korkan Ona yaklaşır.
 • Mezarımı derin kazın bol olsun üzerimde lale, sümbül, gül olsun. Ben öldüysem evlatlarım sağ olsun.
 • Bil ki mezar taşıdır insandan yarına kalan unutma onu da başkası yaptırır gerisi yalan
 • Dünyama doyamadım gittiğim yoldan dönemedim sevdiklerimi son kez sevemedim.
 • Seni artık gönlümüzde yaşatacağız toprağın bol olsun.
 • Çekme dünyanın nazını kıl beş vakit namazını yarın kılarım diyenin bugün kıldık namazını
 • Çok küçüktüm tanımadım dünyayı esirgemeyin benden bir Fatiha’yı.
 • Sırf dünya için mi yaratıldınız ki bütün vaktinizi ona harcıyorsunuz.
 • Biz de gezerdik siz gibi, sizde geleceksiniz biz gibi.
Etiketler : Vefat Eden Anneye En Güzel Sözler, Vefat Eden Anneye Sözler, Vefat Eden Anneye Kısa Sözler, Vefat Eden Anneye En Anlamlı Sözler, Vefat Eden Anneye Etkileyici Sözler, Vefat Eden Anneye Hazır Sözler, Vefat Eden Anneye Özlem Sözleri, Ölen Anneye Özlem Sözleri, Ölen Anneye Güzel Sözler, Ölen Anneye En Güzel Sözler

Ayrı Olan Anneye Anneler Günü Mesajı, Ölen Anneye Anneler Günü Mesajı, Ölen Anneye Anneler Günü Mesajları, Ölen Anneye Anneler Günü Sözleri, Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajları, Vefat Eden Anneye Anneler Günü Mesajı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.