DOLAR 33,0051 0.32%
EURO 35,4599 0.25%
ALTIN 2.469,680,02
BITCOIN 2006797-2,31%
Sakarya
32°

AÇIK

13:12

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

X
Anneler Günü Sözleri ve Resimli Mesajları Anneler Günü mesajları 2022! Anlamlı kısa ve öz anneler günü mesajları ve sözleri
 • Onlarnediyo.Com
 • GENEL
 • Anneler Günü Sözleri ve Resimli Mesajları Anneler Günü mesajları 2022! Anlamlı kısa ve öz anneler günü mesajları ve sözleri

Anneler Günü Sözleri ve Resimli Mesajları Anneler Günü mesajları 2022! Anlamlı kısa ve öz anneler günü mesajları ve sözleri

ABONE OL
23 Mayıs 2024 18:56
Anneler Günü Sözleri ve Resimli Mesajları Anneler Günü mesajları 2022! Anlamlı kısa ve öz anneler günü mesajları ve sözleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Anneler Günü Sözleri ve Resimli Mesajları Anneler Günü mesajları 2022! Anlamlı kısa ve öz anneler günü mesajları ve sözleri

Anneler Günü Sözleri ve Resimli Mesajları Anneler Günü mesajları 2022! Anlamlı kısa ve öz anneler günü mesajları ve sözleri

Anneler Gününe az bir süre kala binlerce kişi Anneler Gününe özel en anlamlı sözleri ve hediye fikirlerini araştırıyor. Her Mayıs ayının ikinci haftası Pazar günü Anneler Günü’nü kutluyoruz. En güzel Anneler Günü mesajlarını annelerimize gönderiyor sevgimizi paylaşıyoruz. İşte, kısa, resimli ve anlamlı Anneler Günü mesajları

Anneler Günü Hediyesi | En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

Anneler Günü mesajları ve sözleri, yaklaşan bu özel gün öncesinde binlerce kişi tarafından sorgulanmaya başladı. 2022 Anneler Günü’ne kısa bir zaman kala, annelerini mutlu etmek isteyen kişiler internet üzerinden en güzel, kısa, anlamlı, duygusal ve resimli Anneler Günü mesajlarını araştırıyor. İşte Anneler Günü mesajları ve kutlama sözlerinde en güzel ve anlamlı seçenekler

BU YIL ANNELER GÜNÜ NE ZAMAN 2022? Anneler Günü Mesajı, Sözleri ve Hediyesi Seçenekleri Anneler Günü için artık çok az bir zaman kaldı. Mayıs ayında kutlanan Anneler Günü için hediye seçeneklerini ve en güzel mesajları haberimizde derledik. Tüm dünyada kutlanan Anneler Günü’nde annelerimizin kıymetini bir kez daha anlıyoruz. İşte 2022 Anneler Günü tarihi ve en güzel hediyeler.

Anneler Günü Mesajları

Yılın en özel günlerinden biri, dünyanın en kıymetli varlıkları arasında yer alan annelere ayrılmıştır. Anneler Günü, başta kendi annenize ve bununla birlikte hayatınızda yeri olan tüm annelere, onların ne kadar değerli olduklarını hatırlatmanız için fırsat veren önemli bir tarihtir. Yılın en özel günlerinden birinde o değerli insanlar için birbirinden kıymetli Anneler günü hediyeleri ile birlikte duygularınızı ifade etmenize yardımcı olacak en güzel Anneler Günü mesajı için okumaya devam edin!

Anneler Günü’nde anneye söylenecek sözler arasında daha önce hiçbir yerde duymadığınız birbirinden özgün ve anlamlı seçeneklerden oluşan derlememizi hemen incelemeye başlayın.

Duygusal Anneler Günü Mesajları & Sözleri

Anneler Günü mesajı duygusal, uzun olacak diye bir kural yok. Sözün kıymetini belirleyen şey duygusallığı ya da uzunluğundan çok taşıdığı anlamdır. Dolayısıyla Anneler Günü sözleri kısa olabilir, önemli olan söylenenin anlamlı ve gönderilen kişiye uygun olmasıdır. Ona hitap eden, onu tanımlayan bir söz mutlaka ki daha etkileyici ve daha unutulmaz olacaktır. Ancak sizin mesajınız hem anlamlı hem de duygusal olsun istiyorsanız işte seçenekler:

• Dünyanın en güzel, en fedakar, en sabırlı annesine: Sen yüreğimin baş tacısın. Ne mutlu bana ki dünyaya senin tarafından hazırlanmışım. Seni seviyorum, Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Kulağımdan sesin, üzerimden gözün, başımdan duan eksik olmasın. Sen hep benimle kal annem.

• Mutluluğumda, üzüntümde, acımda, hayal kırıklığımda, neşemde daima yanımda olan tek kadın. Hakkın ödenmez! Bana düşen tek şey seni sevmek ve başımın tacı etmektir. Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Sevgisinin güç demek olduğu tek varlık. Sen sev, yavruların güçlensin. Sen sev, korkular kaybolup gitsin. Sen sev, hayat devam etsin. Çünkü tek bir annenin sevgisi bile yeterlidir dünyayı döndürmeye! Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Sen başıma gelen en kıymetli şeysin. İyi ki benim annem, iyi ki benim can yoldaşımsın. Sevgine, sabrına, cesaretine ve fedakarlığına hayranım, minnettarım. Seni seviyorum, günün kutlu olsun.

Eşe Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü mesajı duygusal olabileceği gibi eğlenceli ve esprili de olabilir. Mesajı göndereceğiniz kişi ve onunla olan ilişkiniz mesajın içeriğini belirler. Eşe Anneler Günü mesajı ile anneye gönderilen Anneler Günü mesajı birbirinden farklı olabilir. Önemli olan kullanacağınız sözün ilişkinize özel olmasıdır. Eşinize gönderebileceğiniz en özel Anneler Günü mesajlarını sizin için bir araya getirdik:

• Dünyanın en güzel kadınıyla evlendim ama onun, dünyanın en güzel annesi olabileceğini tahmin edemezdim. Çocuğumuzun başına gelen en güzel şeysin sen. İyi ki varsın, iyi ki bizimlesin. Seni çok seviyoruz. Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Ailemizin baş tacı, evimizin patronu, oğlumuzun/kızımızın hayattaki en büyük şansı, kıymetlim, güzelim. Hep yanımızda ol, hep bizimle kal. Sana sevgimiz paha biçilemez! Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Ellerin ellerimden, gözlerin çocuklarımızın üzerinden, yüreğin ailemizden eksik olmasın. Günün kutlu olsun.

• Hayat arkadaşım, kalbimin neşesi, ruhumun eşi, çocuğumuzun vazgeçilmezi. Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Eşim, dostum, sırdaşım, anneliğin en çok yakıştığı varlık. Hayat, sen varsın diye böyle güzel. Nice mutlu Anneler Günü’ne!

• Sesin, bakışın, kokun, aklın ve yüreğin eksik olmasın yuvamızdan. Seni çok seviyoruz. Anneler Günü’n kutlu ve bizli olsun.

• Ailemizin baş mimarı, kadınım ve ahiretliğim 🙂 Ben ve oğlumuz/kızımız seni, kelimelerin kifayetsiz kaldığı yere kadar seviyoruz. Günün kutlu, mutlu ve daim olsun!

Halaya Anneler Günü Mesajları

Herkesin hayatında annesi ya da eşi dışında da özel kadınlar vardır. Kalbini ve aklını sevdiğiniz, hayata karşı duruşuna imrendiğiniz, anneliğini takdir ettiğiniz ve “Anneler Günü kutlu olsun!” dediğiniz kadınlar. Halanız da bunlardan biri olabilir. Halaya en güzel Anneler Günü mesajı seçeneklerini aşağıda bulabilirsiniz:

• Bana bir halanın verebileceğinden çok daha fazlasını verdin. Seni hep ve daima çok seveceğim. Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Benim için baba yarım sensin! En zor günümde yanımdan eksik olmayan varlığın ve hayatım boyunca bana verdiğin güç başımdan eksik olmasın. Günün kutlu olsun.

• Dünyalar güzeli halacığım, en can dostum! Anneler Günü’n kutlu olsun, seni çok seviyorum.

• Hayatımın yıldızı, acımın ve mutluluğumun şahidi, sırlarımın bekçisi; canım halam! Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Halaların kraliçesi de sensin, annelerin yıldızı da! Babaannem seni benim için doğurmuş adeta! 🙂 Bu mesajı Anneler Günü’ne özel yazıyorum fakat seni her gün çok ama çok seviyorum.

• Yüzündeki muhteşem gülümsemeye kurban olduğum kadın; benim için hayatın en güzel hediyesi senin gibi bir halaya sahip olmak. Anneler Günü’n kutlu olsun!

Kayınvalideye Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü kutlama mesajı için önemli adreslerden biri de eşinizin annesidir. Hayat arkadaşınızın varlığını borçlu olduğunuz anne için Anneler Günü mesajı kısa da olsa değerlidir. Kaynanaya Anneler Günü mesajı seçenekleri arasından en güzel, en eğlenceli ve en anlamlı olanları sizin için derledik:

• Kayınvalidelerin en tatlı dillisi, en güzel kalplisi; iyi ki kızını/oğlunu benim için doğurmuşsun! 🙂 Seni seviyoruz, Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Gelini/damadı olmaktan her zaman gurur duyduğum, sevgi dolu ve fedakar kayınvalideciğimin Anneler Günü’nü kutlarım.

• Karşıma muhteşem bir eş çıkmasını sağlayan, o eşin var olma sebebi olan kayınvalidemi çok seviyorum! İyi ki varsın ve yanımızdasın. Canım kayınvalideciğim, Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Bana bir annenin verebileceği her şeyi fazlasıyla verdin. Fedakarlığına, sabrına, empati yeteneğine, varlığına şükürler olsun. Hep hayatımızda ol. Günün kutlu olsun.

• Eşimin biricik annesi, çocuklarımın en tatlı ninesi, kayınpederimin kıymetlisi; seni seviyoruz. Anneler Günü’nü kutluyoruz.

• Öz annem olsan beni bundan daha çok sevemez, daha çok destekleyemez, daha fazla yanımda olamazdın. İyi ki varsın, iyi ki anne olmaya karar vermişsin, iyi ki eşimi bana bağışlamışsın, iyi ki hayatımızdasın. Günün kutlu, mutlu, bizli olsun.

Ablaya Anneler Günü Mesajları

Hayatınızda kıymetli bir ablanız varsa anne olsun olmasın, onun da Anneler Günü’nü kutlayabilirsiniz. Zira Anneler Günü için güzel sözler, bugünün annesi ya da yarının anne adayı olan ablalara da çok yakışır!

• Seninle birlikte annemizin gününü kutladık ama seninkini atladık. Bu yazı; anne yarıma, sırdaşıma, canım ablama, geleceğin annesine Anneler Günü mesajı olsun. Seni çok seviyorum, hep seveceğim!

• Sıradaki kutlama koruyucu meleğime gelsin. Canım ablam, Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Doğduğum günden beri sevgini, desteğini, merhametini benden hiç esirgemeyen canım ablamsın. Kardeşliğin el kitabını yazansın! Seni çok seviyorum, hep seveceğim.Günün kutlu olsun.

• Koşulsuz sevgin için, verdiğin akıllar, çizdiğin doğru yollar için çok teşekkür ederim. Varlığınla hayatımı hep güzelleştirdin. Çocukların için de aynı şeyi yapabileceğinden şüphem yok. Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Hayattaki yegane rol modelim, en karanlık tünelleri ışığa çıkaranım. “Kardeşlik nedir?” deseler herhalde senin resmini çizerim. Canım, biriciğim, ablam! Anneler Günü’n ve her günün kutlu, mutlu olsun.

• Canımın içi, kardeş candır dedirtenim, dünyanın en güzel annesi, seni seviyorum. Günün kutlu olsun.

Teyzeye Anneler Günü Mesajları

Anne yarısı olarak bilinen teyzeler genellikle çok sevilir, çok da sayılır. Hal böyle olunca Anneler Günü’nde anneye güzel sözler söylenir de teyzelere söylenmez mi? İşte teyzeler için en içten Anneler Günü mesajları!

• Herkes anne yarısı diye bilir ama sen benim canımın yarısısın. Teyzem, hayattaki en büyük şansım, en yakın arkadaşım; Anneler Günü’n kutlu olsun.

• Ne mutlu bana ki yeryüzündeki milyonlarca teyze arasından senin yeğenin olmayı başarmışım. Ne mutlu evlatlarına ki milyonlarca başka kadından birine değil, sana anne diyebiliyorlar. Hepimizin en büyük şansısın. Anneler Günü’nü kutlarım.

• Annemin yokluğunu hiç aratmadın. Mutluluğumda da sen vardın, hüznümde de. Neşe kaynağım, kalbi güzelim, canım teyzem; hep yanımda ol. Seni çok seviyorum. Günün kutlu olsun.

• Teyzeler Günü olsaydı o tarihte kutlardım ama yok. O zaman ben de hayattaki yegane dert ortağımın, sırdaşımın ve iyilik meleğimin Anneler Günü’nü kutlarım. Seni hep ve çok seviyorum teyzem!

• Teyze neydi? Teyze emekti. Teyze sevgiydi. Bu yaşa kadar benden sevgini de, merhametini de bir gün bile eksik etmedin. Üzerimde çok emeğin var. Seni ne kadar sevsem az. Canım teyzeciğim, günün kutlu olsun.

Öğretmene Anneler Günü Mesajları

Sizi hayata hazırlayan, dünyayı ve keşfetmeyi öğreten, öğrenmeyi sevdiren öğretmenlerin hakkı ödenmez. Eski ya da yeni, üzerinizde emeği olan tüm öğretmenleri yalnızca Öğretmenler Günü’nde değil, Anneler Günü’nde de hatırlayabilirsiniz. Ufak bir hediyenin yanına iliştireceğiniz ya da telefonuna göndereceğiniz samimi bir Anneler Günü yazısı ile bu Anneler Günü’nde onları da mutlu edebilirsiniz:

• Ne çok şey kattınız hayatımıza. Yalnızca bilginizi değil, tecrübenizi de aktardınız. Yeri geldi arkadaştınız bize, yeri geldi anne oldunuz. O yüzden en çok da siz hak ediyorsunuz bu kutlamayı: Anneler Günü’nüz kutlu olsun.

• Şimdi o şenlikli sınıflardan geriye yalnızca bizi tebessüm ettirecek birkaç tatlı anı kalmış olsa da, hayatımız üzerinde bıraktığınız etki hiç kaybolmadı. Aklınız, fikriniz, sabrınız ve sevginiz bizde baki. Anneler Günü’nüz kutlu olsun.

• Bana okulu, öğrenmeyi, arkadaşlığı, dünyayı ve en çok da sevmeyi öğreten canım öğretmenim. Anneler Günü’nüz kutlu olsun.

• Asla sadece öğretmen olmadınız benim için. Bir dost, sırdaş, akıl hocası ve anne oldunuz bana. Tüm emekleriniz için size sonsuz minnettarım. Anneler Günü’nüz kutlu olsun öğretmenim. Hep mutlu ve sağlıklı kalın.

Sevgilinin & Arkadaşın Annesine Anneler Günü Mesajları

Yakın arkadaşlarınızın veya erkek/kız arkadaşlarınızın yaşamınızdaki yeri ve önemi muhakkak ki büyüktür. Yeri gelir onların derdi sizin derdiniz, hatta onların ailesi sizin aileniz olur. Onun annesini anneniz, babasını babanız gibi görmeniz aslında ona duyduğunuz sevgiyi ve saygıyı gösterir. O zaman neden arkadaşınızın annesinin özel günlerini kutlamayasınız ki? Haydi, işe Anneler Günü ile başlayın. Bu kez en anlamlı Anneler Günü mesajı arkadaşa değil, arkadaşınızın annesine gelsin:

• Sizin varlığınız benim hayattaki tek ve daimi dostumun varlığının garantisidir. Bu mesaj aslında size bir teşekkür ve minnettarlık mesajıdır. İyi ki varsınız, iyi ki anne olmayı seçmişsiniz ve iyi ki hayatımda onun gibi birinin olmasını sağlamışsınız. Anneler Günü’nüz kutlu olsun.

• Ruh eşimi yetiştirdiğin için sana sonsuz teşekkürler. İyi ki varsın, Anneler Günü’n kutlu olsun.

• İtiraf ediyorum; sevgilimin sonu gelmeyen annem sözleri beni biraz germişti sizi tanımadan önce. Tanıdıktan sonra anladım ki az bile söylemiş! Anlayışınız, sevgi dolu bakışlarınız, empati yeteneğiniz ve nezaketiniz tarifsiz. İyi ki varsınız. Gününüz kutlu, mutlu ve huzurlu olsun.

Anneler Günü Ne Zaman, Hangi Gün? Anneler Günü Şiirleri: Kısa ve Anlamlı Anneler Günü Mesajları: Resimli, Duygusal Anneler Gününe Özel En İyi Hediye Önerileri En İyisini Sadece Annelerin Yapabileceği 20 Muhteşem Lezzet

Anneler Günü Sözleri, Mesajları, Anne ile İlgili En Güzel Sözler

Anneler için özlü sözler, mesajlar, güzel cümleler nelerdir, her yıl Anneler Günün’nde anneye çocukları tarafından yazılacak her bir mesaj dünya kadar değerli olur. Bütün anneler güzel sözleri veya mesajları almayı hakkediyor.

Anneler Günü gelip çattığında çocukları ve babaları tatlı bir telaş kaplıyor. Kimi güzel bir çiçek, kimi değerli hediye veya kimileri de anlamlı mesajları anneleri için derlemeye veya toplamaya başlar.

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü kutlanan anneler günü bu yıl 8 Mayıs gününe denk geldi.

Anneler Günü henüz gelmeden çocuklar anneleri için güzel ve anlamlı sözler, mesajlar arayışına girmiş durumda.

İşte sizler için ÇiçekSepeti.com sitesinden alıntıladığımız ndan bir kısmı:

Hayat yolculuğumun en başından beri beni besleyen, üzerimden duayı hiç eksik etmeyen, benim için her an endişelenen, bana rehberlik eden ve her arayışımda beni destekleyen kişi sendin anneciğim. İhtiyacım olan sevgi için her gün orada olduğunu biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun!

Sarılmaya ihtiyacım olduğunda, kolların benim için her zaman açık. Bir arkadaşa ihtiyacım olduğunda, her zaman yanımdasın. Bir derse ihtiyacım olduğunda, en iyi öğretmensin. Gücün ve sevgin bana her zaman rehberlik ediyor. Seni çok seviyorum anneciğim, Anneler Günün kutlu olsun!

Çocukken, bana örnek olmak için benden önce; gençken, her ihtiyacım olduğunda beni gözetmek için arkamdan, yetişkin olduğumda ise destek vermek için hep yanımda yürüdün. Her an yanımda olduğun için sana minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!

Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun!

Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun!

Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günün kutlu olsun anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

KISA VE ÖZ ANNELER GÜNÜ MESAJI

Sen benim kalbimin içinde tuttuğum en güzel şeysin, Anneler Günün kutlu olsun!

Hayatım boyunca beni hep destekledin ve teşvik ettin. Anneler Günün kutlu olsun!

Bügüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Anneler Günün kutlu olsun!

Söyleyeceğim hiç bir söz, sevgine ve desteğine teşekkür edemeyecek biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

UZUN ANNELER MESAJI

Dünyanın en güzel annesi, Anneler Günün kutlu olsun. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim!

Anne, doğduğumdan beri, hayatımla ilgili aldığın tüm kararlar ve mükemmel dokunuşlar için sana borcumu asla ödeyemem. Bu özel günde, tüm fedakârlıklarını ne kadar takdir ettiğimi bilmeni istiyorum. Her şey için çok teşekkür ederim. Seni seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Anne, sen dünyanın en iyi annesisin, seni çok seviyorum. Bana karşı duyduğun koşulsuz sevgi için teşekkür ederim. Kimse seninle kıyaslanamaz anne, Anneler Günün kutlu olsun!

Anne, eğer beni mutlu etmek için yaptığın tüm fedakarlıkları bir yere yazsam, milyonlarca defter yeterli olmazdı. Bütün fedakârlıkların ve sevgin için teşekkürler. Anneler Günün kutlu olsun. Hayatın boyunca mutlu olmayı hak ediyorsun

Hayattaki en karanlık anlarımda ve her şey kaybolduğunda, asla vazgeçmemem için beni desteklediğin ve hayatımda harika bir rol oynadığın için teşekkürler anne. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

ABLAYA ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

Seni müthiş bir anneye dönüştüren şey, seni en iyi abla yapan şey ile tam olarak aynı. Anneler Günün kutlu olsun!

Sen sadece bir abla değilsin. Sen bir annesin. Sen kendi sorumlulukları ve deneyimleri olan bir kadınsın. Benim hayatımda olduğun gibi kendi çocuklarının ve ailenin de hayatlarında büyük bir etkin var. Anneler Günün kutlu olsun dünyanın en güzel ablası!

Zaman ne çabuk uçup gitti. Dün benim üzerime titriyorken ve gözlerin annem gibi her an üzerimdeyken, şimdi kendi çocuklarının üzerine titriyorsun. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim! Anneler Günün kutlu olsun!

SİTEMLİ ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

Çocukluğumdan beri çok az zaman geçirmiş olsak bile, bana yaptığın her şey için sonsuza dek minnettar olacağım. Anneler Günün kutlu olsun!

Anneler Günü’nde mutlu anne, çocukları görünce keşke bizde böyle olsak diyorum içimden. Biliyorum asla böyle olmadık ve olamayacağız ama yine de Anneler Gününü kutlamak istedim. Anneler Günün kutlu olsun!

Bugün herkes için çok özel bir gün olsa da, benim için sıradan bir gün. Belki benim için iyi bir anne olamadın ama şartlar bunu gerektirdiği için sana kızmıyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

Hayat ikimiz için de kolay değildi, biliyorum. Anne, çocuk olarak olmasak bile mutluluğu ikimiz de hakettik. Mutlu bir Anneler Günü geçirmen dileğiyle…

Hatırlayabildiğim kadarıyla, küçükken beni çok severdin ve birlikte çok iyi zaman geçirirdik. Uzun zamandır görüşemiyoruz, fakat hala o zamanları özlüyorum. Anneler Günün kutlu olsun!

KarşıIıksız tek sevgi anneIerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Anne olunca anlarsın demiştin ya, şimdi daha iyi anlıyorum annem. İyi ki seninIe varım. AnneIer Günü’n kutIu oIsun..

Ne zaman zorda kalsam bana bir çıkar yolu buldun. Karanlıkta kaldığımda ay gibi parlayan ışığım, soğukta üşüdüğümde içimi sıcacık ısıtan sevginle her zaman yanımda oldun. İyi ki varsın iyi ki benim annemsin. Anneler Günü’n kutlu olsun sevgili annem.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. AnneIer Günü’n kutIu oIsun.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım sensin, tüm fırtınaları atlatmamı sağlayacak değerli limanım. Sen benim en güzel şansımsın, başımın tacısın. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik annem, küçükken bana ninniler söylerdin ya bugün hala kulağımda çınlıyor tatlı sesin. AnneIer Günü’n kutIu oIsun.

Senin kucağın, merhametin ve sevgi dolu bakışların beni yaşama bağIıyor sevgiIi anneciğim, AnneIer Günü’n kutIu oIsun

Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle…

Umut etmekten vazgeçmememin nedeni senin bir gülümsemeni yakalamaktır. Anneler Günü’n kutlu olsun anneciğim.

Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine…Gücüme güç, umuduma umut katan annem, Anneler Günü’n kutlu olsun.

Sen evimizin kraIiçesi, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, AnneIer Günü’n kutIu oIsun.

Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günü’n kutlu olsun.

Anneler Günü için geri sayım devam ediyor. Anneler Günü gelmesine az bir vakit kala internette Anneler Günü mesajları araştırılması yapılıyor. Anneler; yumuşak kalpliliğin, cömertliğin ve sevginin temsilcileridir. Anneler Günü yaklaşırken alınacak hediyelere düşülecek notlar ya da uzakta olan annelerin yüzünü gülümsetmek için Anneler Günü mesajları araştırılıyor. İşte Anneler Günü mesajları 2022: En güzel, anlamlı, resimli, kısa, duygusal Anneler Günü mesajları…

ANNELER GÜNÜ MESAJLARI 2022

Allah seni başımızdan, yanımızdan, solumuzdan eksik etmesin annem… Anneler Günü’n kutlu olsun.

Bir kez daha anladım ANNE… Sensiz her bir gün bana dar bu dünya… Melektin zaten, melek oldun. Toprağın bol; ANNELER GÜNÜ’N KUTLU OLSUN…

Anneler Günü bir gün değil; her gündür… Sevgin her gün içimizde, sen bizim evimizde bir meleksin annem…

Yuvamızın neşesi, evimizin meleği, soframızın şekeri… İYİ Kİ VARSIN ANNEMİZ!

İlk adımlarımı seninle attım, ilk kahkahamı sen işittin… İlk kez sana böyle baktı gözlerim ANNEM… Günün kutlu olsun, ömrün uzun olsun….

Çektiğin sancıları, uykusuz gecelerini, katlandığın zorlukları unutmadım anne… Bu Anneler Günü’nde sana gelemedim ama kalbim hep seninle… İYİ Kİ BENİM ANNEMSİN

anneler günü mesajı Anneler Günü sözleri anneler gunu mesaji anneler günü mesajları anneler günü mesajı kısa ve öz anneler günü mesajı 2022 anneler gunu anneler gunu sozleri anneler günü sözleri kısa anneler günü mesajı kısa Anneler Günü için güzel sözler anneler günü mesajı duygusal anneye anneler günü mesajı Anneler Günü kutlu olsun anneler günü mesajı uzun anneler gününe özel sözler anneler günü mesajı resimli anne sözleri anneler günü sözleri duygusal anlamlı anneler gününü mesajları anneler günü mesajları sozleri anneler gününüz kutlu olsun anneler günü mesajları 2022 anneler gunu mesajlari anneler günü sözler Anneler anneler günü mesaji resimli Anneler Günü mesajı anneler günün kutlu olsun anneler günü sözleri kısa duygusal anneler günü mesajları resimli anneler gunu icin guzel sozler tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun en güzel anneler günü mesajı anneler günü mesajı anlamlı anneler günü mesajı uzun duygusal

 

 

 

En az 10 karakter gerekli
Tüm Yorumlar (13)
 • URFA ÇADIR ibrahim

  Mesajlara göz atınca annelerin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım.

  Yanıtla
  +0
  -0
 • URFA Çadır

  https://www.urfacadir.com.tr/hizmet-sanliurfa-pp-dokuma-19

  Yanıtla
  +0
  -0
 • Ispartakule çilingir

  Çok teşekkür ederim anneler gününde annemize mesaj aramamıza gerek kalmıcak arşivime ekledim. Teşekkür ederim bu güzel paylaşım için

  Yanıtla
  +0
  -0
 • E nabız

  Bence her anne adayına anneler günü mesajı gönderilmeli. Bu hala da olabilir sevgilin de eski sevgilinde.

  Yanıtla
  +0
  -0
 • evissasabun

  Güzel yazı için teşekkür ederim.

  Yanıtla
  +0
  -0
 • Kıbrıs Transfer

  Sitenizdeki içerikler çok iyi güncel konular paylaştığınız için teşekkürler.

  Yanıtla
  +0
  -0
 • cemevi

  Anneler günü mesajlarını her zaman bu siteden alıp anneme gönderiyorum. Teşekkür ederim bu mesajları bize paylaştığınız için.

  Yanıtla
  +0
  -0
 • Tunca

  bu yazı sayesinde teyze ve halımı mutlu edecek sözler buldum. Çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.

  Yanıtla
  +0
  -0
 • Metehan

  Karşılıksız sevginin tek adresi annelerdir. Vermiş olduğunuz güzel bilgiler için çok teşekkür ederiz.

  Yanıtla
  +0
  -0
 • Muş Haber

  Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Paylaşım için teşekkürler

  Yanıtla
  +0
  -0
 • enabizbilgi

  Mesajları tek tek okumaya başladım. insan duygulanmadan edemiyor. En güzel sözleri ve özgün sözleri bir araya getirmişsiniz. teşekkür ederim

  Yanıtla
  +0
  -0
 • koiniz

  tüm annelerin anneler gününü kutluyor ve cennet annelerin ayakları altındadır.

  Yanıtla
  +0
  -0
 • Ahmet Turan

  Mesajlara göz atınca annelerin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. Ve anneme seçtiğim bir mesajı sms olarak gönderdim. Güzel paylaşım için teşekkürler. 🙂

  Yanıtla
  +0
  -0


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.