Aleyna Tilki Sosyal Medya Hesabından İddialı Pozlar - Kamu Haberleri - Kamu Haber - HaberlerKamu Haberleri – Kamu Haber – Haberler

Aleyna Tilki Sosyal Medya Hesabından İddialı Pozlar

13 Kasım 2022 17 views 0

Ünlü sanatçı Aleyna Tilki, yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Yaptığı her hareket, çektiği her fotoğrafla gündeme gelen Aleyna Tilki sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımla tüm gözleri üzerine çevirdi.

Magazin gündeminde sıklıkla yer alan Aleyna Tilki, yaşı küçük olmasının yanı sıra yaptığı paylaşımlarla karşımıza çıkıyor. İlk olarak karşımıza Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasıyla çıkan Aleyna Tilki, 14 yaşında şöhret olmayı başarıp adından söz ettirdi. Daha sonra yeni yeni şarkılar çıkararak gündemde yer edinen Aleyna Tilki, Cevapsız Çınlama ve O Sen Olsan Bari şarkılarıyla tüm dünyaya hitap etmeyi başardı.

Genç sanatçı son çıkardığı şarkı olan Tanırım İntiharı ile gündemde yer edinmeyi başardı. Hem şarkının sözleri hem de klibiyle sosyal medya üzerinden sıklıkla gündeme gelen Aleyna Tilki şimdilerde yeşil elbiseli paylaşımıyla magazin gündemine düştü.

İşte, Aleyna Tilki’nin iddialı yeşil elbiseli paylaşımı

Aleyna Tilki Kimdir?

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000 yılında Konya’da dünyaya geldi. İlk kez Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasıyla gündeme gelen Aleyna Tilki 2016 yılında Emrah Karaduman’ın Cevapsız Çınlama şarkısında vokallik görevini üstlendi. Bir yıl sonra da kendi şarkısı olan Sen Olsan Bari’yi çıkaran Aleyna Tilki, Türkiye genelinde en çok dinlenenler arasında yer almayı başardı.

İlk sahneye çıkarken içkili mekanlarda sahne alması ve reşit olmaması tepkilere neden oldu. Hatta 2016 yılının Kasım ayında Diyarbakır’da konser verdiği mekana iki el yapımı ses bombası atılmıştı. 2019 yılına gelindiğinde ise Yalnız Çiçek şarkısını yeni kliple yayınladı. 2020 yılına gelindiğinde Exxen’de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinde Cemal Can Canseven ile başrolü paylaşarak gündemde yer edinmeyi başardı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

FOTO GALERİ
%d blogcu bunu beğendi: