GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

lpg-beyni-neden-donar-onlarnediyo
Otomobil

Lpg Tüp Beyni Neden Donar

kira-sozlesmesi-onlarnediyo
Bim Aktüel

Kira Sözleşmesi Örneği Mesken Daire

Macaristan'da Gezilecek En Güzel Yerler
Uncategorized

Macaristan’da Gezilecek En Güzel Yerler

Litvanya da Gezilecek En Güzel Yerler
Doğa

Litvanya da Gezilecek En Güzel Yerler

Kanada'da mutlaka gezilmesi gereken yerler
Doğa

Kanada’da mutlaka gezilmesi gereken yerler listesi

İsveç'te Gezilecek En Güzel Yerler
Doğa

İsveç’te Gezilecek En Güzel Yerler

Hollanda da Gezilecek En Güzel Yerler
Doğa

Hollanda da Gezilecek En Güzel Yerler

Danimarka da Gezilecek En Güzel Yerler
Doğa

Danimarka da Gezilecek En Güzel 5 Yer

Bulgaristan'da Gezilecek Yerler
Doğa

Bulgaristan’da Gezilecek Yerler

Yabancı ilgisini üzerine çeken yerli hisseler
Bim Aktüel

Yabancı ilgisini üzerine çeken yerli hisseler

Bizi Takip Edin
Giriş Yap

Onlarnediyo.Com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!