GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

Kardeşinize Doğum Gününde Verebileceğiniz En Güzel Hediyeler!
GENEL

Kardeşinize Doğum Gününde Verebileceğiniz En Güzel Hediyeler!

IKTIDARDAN-EYT-YASASI-MUJDESI-eyt-son-dakika-haberleri
GENEL

İKTİDARDAN EYT YASASI MÜJDESİ! eyt son dakika haberleri #SonDakikaHaberler

EYT-YASASI-ICIN-YENI-KADEME-KARARI-eyt-son-dakika-haberleri
GENEL

EYT YASASI İÇİN YENİ KADEME KARARI! eyt son dakika haberleri #SonDakikaHaberler

KOTU-Haber-DEPREM-Oldu-Korkutan-Siddetli-DEPREM-SON-DAKIKA-Aciklamasi
GENEL

KÖTÜ Haber DEPREM Oldu! Korkutan Şiddetli DEPREM! SON DAKİKA Açıklaması #SonDakikaHaberler

NATOdan-Son-Dakika-Turkiye-Aciklamasi-Diger-NATO-Muttefiklerinden
GENEL

NATO’dan Son Dakika Türkiye Açıklaması: “Diğer NATO Müttefiklerinden…” #SonDakikaHaberler

Asgari-Ucret-Ne-Zaman-Belli-Olacak-Iste-Tum-Detaylar...
GENEL

Asgari Ücret Ne Zaman Belli Olacak? İşte Tüm Detaylar… #SonDakikaHaberler

Resmi Gazete’de de onaylandı. Erdoğan’dan büyük müjde
GENEL

Yeni Rekorlara imza atılacak!

Taraftarium24 | Canlı maç izle – Taraftarium izle – Sportboss
GENEL

Taraftarium24 canlı maç izle Fatih Karagümrük-Giresunspor maçı canlı izle (BeINSports)

Sondakika-Flas-Aci-Haber-2014-den-Beri-Aranan-Taninan-Isim-Malesef-Cok-Aci-Sekilde-..
GENEL

Sondakika !!! Flaş Acı Haber !! 2014 ‘den Beri Aranan Tanınan İsim Malesef Çok Acı Şekilde .. #SonDakikaHaberler

Emekli bayram ikramiyesi ne kadar oldu? 2022 Ramazan-Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ne zaman ödenecek kaç lira oldu?
GENEL

Emekli Zammı

Bizi Takip Edin
Giriş Yap

Onlarnediyo.Com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!