GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

HUKUMETTEN-EYT-YASASI-MUJDESI-CIKTI-eyt-son-dakika-haberleri
GENEL

HÜKÜMETTEN EYT YASASI MÜJDESİ ÇIKTI! eyt son dakika haberleri #SonDakikaHaberler

Aleyna Tilki'den Mini Etekli Cesur Pozlar
GENEL

Aleyna Tilki’den Mini Etekli Cesur Pozlar

277668721_520215599667028_4225278452726785055_n
GENEL

Kredi Kooperafi Bomba İndirime Gitti!

aaaa
GENEL

Bedava Bitcoin Kazanma Ücretsiz Bitcoin Kazanma

Sondakika-KOTU-Haber-SIDDETLI-Korkutan-DEPREM-SON-DAKIKA-Aciklamasi
GENEL

Sondakika KÖTÜ Haber! ŞİDDETLİ Korkutan DEPREM! SON DAKİKA Açıklaması #SonDakikaHaberler

Evde Bakım Parası Almak İçin Nereye Başvurulur?
GENEL

Son Dakika Haberi Büyük Müjde Geldi!

Youtube'dan para kazanmak 2022
Para Kazanma

Youtube’dan para kazanmak 2022

Korkutan Deprem Allah Beterinden Korusun
GENEL

Korkutan Deprem Allah Beterinden Korusun

Meteoroloji'den yağış ve kar uyarısı
GENEL

Meteoroloji’den Kar Açıklaması Geldi

TERRA-LUNA-BINANCE-SON-DAKIKA-HABERI-LUNC-COIN-BINANCE-ACIL-Luna-Coin-Analiz
GENEL

TERRA LUNA BİNANCE SON DAKİKA HABERİ ! 👀 – LUNC COİN BİNANCE ACİL ! 😎 – Luna Coin Analiz #SonDakikaHaberler

Bizi Takip Edin
Giriş Yap

Onlarnediyo.Com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!