GRA Çevirici

Çeviri Bilgisi -
Birim Değeri 0.00

Altın Fiyatları

08.09.2026 13:00:00
Altın Alış Satış Değişim
Gram AltınGram Altın6859.836860.790.01%
GUMUSGümüş Gram102.97103.040.01%
Ons AltınONS Altın 00-0.05%
Has AltınHas Altın6825.536826.490.01%
CEYREKALTINÇeyrek Altın10922.3011171.490.17%
YARIMALTINYarım Altın21776.3422342.990.17%
TAMALTINTam Altın43689.2244549.320.17%
CUMHURIYETALTINICumhuriyet Altın45271.0045952.000.24%
ATAALTINAta Altın45054.5046189.170.17%
14AYARALTIN14 Ayar Altın3891.073894.650.17%
18AYARALTIN18 Ayar Altın4983.304987.880.17%
22 Ayar Bilezik22 Ayar Altın6225.716231.440.17%
IKIBUCUKALTINİkibuçuk Altın109223.04110963.340.17%
BESLIALTINBeşli Altın221176.66225479.690.17%
GREMSEALTINGremse Altın109223.04111714.940.17%
RESATALTINReşat Altın45054.5046189.170.17%
HAMITALTINHamit Altın45054.5046189.170.17%

Bu en son haberleri ilginizi çekebilir

Papua Yeni Gine'de 7.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi
GENEL

7,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi

Ethereum Fiyat Tahmini 2022, 2025, 2030 | ETH Fiyat Tahmini
Finans Rehberi

Ethereum Fiyat Tahmini 2022, 2025, 2030 | ETH Fiyat Tahmini

Bitcoin Fiyat Tahmini 2022, 2025, 2030 | BTC Fiyat Tahmini
Finans Rehberi

Bitcoin Fiyat Tahmini 2022, 2025, 2030 | BTC Fiyat Tahmini

kahin
GENEL

Ünlü Kahin Nostradamus

Enflasyon Rakamları Açıklandı Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu
GENEL

Emeklilere Hayırlı Olsun!

Whatsapp Video Gönderme Sorunu WhatsApp Bu Video Gönderilemedi Hatası
GENEL

Whatsapp Video Gönderme Sorunu WhatsApp Bu Video Gönderilemedi Hatası

queen-elizabeth-ii
GENEL

ÜLKENİN EN ÖNEMLİ İSMİ HAYATINI KAYBETTİ!

en-etkili-uyku-ilaci-1
SAĞLIK

En etkili uyku ilaçları nedir?

doviz-alim-satim-en-iyi-banka
Para Kazanma

Döviz alımında en iyi banka

gratis-sube-e1655556627563
İş Fikirleri

Gratis Bayilik Bedeli ve Şartları

Bizi Takip Edin
Giriş Yap

Onlarnediyo.Com ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!