Milyonlarca Kişi Bu Haberi Bekliyor - OnLaRNeDiYoOnLaRNeDiYo

Milyonlarca Kişi Bu Haberi Bekliyor

14 Temmuz 2020 76 views 0

Milyonlarca Kişi Bu Haberi Bekliyor

Cumhurbaşkanlığı kabinesi bugün saat 15’te toplanacak. Gündeme dair mühim gelişmelerin ele alınacağı toplantıda “Kurban Bayramı’nda sokağa çıkma kısıtlaması olacak mı?” konusunun da tartışılması bekleniyor.Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün saat 15:00’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Toplantıda “Kurban Bayramı’nda kısıtlama olacak mı?” sorusunun da gündemde olması bekleniyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, geçtiğimiz haftaki Bilim Kurulu toplantısında olay artışlarıyla alakalı tedbirler kapsamında il bazlı birtakım kısıtlamaların gündeme gelebileceğini açıklaması, ‘Kurban Bayramı’nda kısıtlama olacak mı?’ sorularını akıllara getirdi. Bakan Koca, açıklamasında bu haftayı işaret ederek, değerlendirme yapılacağını da sözlerine eklemişti.

KABİNE TOPLANIYORBugün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde saat 15:00’te toplanacak olan kabine toplantısında da bu konunun masaya yatırılması bekleniyor.

KURBAN BAYRAMI’NDA KISITLAMA OLACAK MI?Bilim Kurulu üyelerinin tavsiyelerinin de ele alınacağı toplantıda, koronavirüs önlemleri ve alıncak yeni kararlar değerlendirilecek.Kabinenin yaklaşan Kurban Bayramı amacıyla de mümkün birtakım önlemleri değerlendirilmesi bekleniyor.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ

FOTO GALERİ