Meteoroloji Uyardı Kuvvetli Geliyor.Meteoroloji'DEN Son Dakika Uyarısı. - OnLaRNeDiYoOnLaRNeDiYo

Meteoroloji Uyardı Kuvvetli Geliyor.Meteoroloji’DEN Son Dakika Uyarısı.

31 Ekim 2019 16 views 0

Meteoroloji’den son dakika hava durumu açıklaması! Kuvvetli yağış uyarısı geldi | 31 Ekim 2019 hava durumu.

31 Ekim Perşembe Bugün Hava Nasıl Olacak  İşte Hava Tahmini Raporu.

Bugün hava nasıl olacak? Kış aylarının gelmesiyle birlikte soğuk havaların etkisini zaman zaman göstermesi bekleniyor. 31 Ekim Perşembe günü havanın nasıl olacağı merak edenler için. Planı olanlar gün içinde yaşanacak olumsuz hava durumu araştırılmaya başladı. İşte Bugün hava nasıl olacak? 31 Ekim hava durumunun detaylarını haberimizde okuyabilirsiniz.

Kuvvetli yağışlara dikkat! Meteoroloji Genel Müdürlüğü, aralarında İstanbul’un da bulunduğu birçok il için son dakika hava durumu ve gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu. Ekim ayının sonlarına geldiğimiz bu günlerde, sıcaklıklarda da belirgin ölçüde düşüş yaşanıyor. Özellikle sabah ve akşam saatlerinde soğuk havanın etkisini göstermesi, vatandaşları ‘Bugün hava nasıl olacak?’ sorusunun cevabını araştırmaya yöneltiyor. Önümüzdeki beş güne ilişkin hava durumu tahmin raporunu resmi internet sitesi üzerinden duyuran Meteoroloji, İstanbul ile yurt geneli için kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Yağışların görülmesi beklenen tarihi de duyuran MGM; oluşabilecek ani sel, su baskını ve yıldırım tehlikesi karşısında tedbirli olunmasını istedi.

Son değerlendşrmeler kapsamında Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı.

METEOROLOJİ’DEN UYARI YAPILDI

Yapılan açıklamada ülkemizin kuzey ve doğu kesimleri ile  bazı zamanlarda Ege ve Akdeniz kıyılarında parçalı bulutlu havanın etkili olacağı belirtildi. Bunun yanı sıra Marmara, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile gece saatlerinden sonra Anadolu’nun kuzeybatısı, Akdeniz kıyıları Amasya ve Tokat çevrelerinde yağmur beklendiği ifade edilerek bu yağmurun yer yer şiddetli sağanak yağış olacağı ifade edildi.

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ