Getir Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon - OnLaRNeDiYoOnLaRNeDiYo

Getir Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon

09 Nisan 2021 22 views 0

Getir Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon

 Getir Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon

GETİR TELEFON NUMARASI

Dakikalar İçinde TeslimatÇok sayıdaki depo, araç ve motokuryelerimizle hizmetinizdeyiz. İhtiyaç ürünlerinizi ve market alışverişinizi dakikalar içinde ayağınıza getiriyoruz.
Canlı Sipariş TakibiSiparişinizi verdikten sonra kuryenin gelişini haritadan izleyebilir, ürünlerinizin kaç dakikada sizde olacağını bilebilirsiniz.
GetirYemekSevdiğiniz restoranlardan pizza, hamburger, lahmacun, kebap, döner, tatlı ve daha birçok yemek siparişi verebilir, siparişinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca ‘Getir Getirsin’ seçeneği ile sıcak yemeğinizi size getiren kuryemizin konumunu haritada görebilirsiniz.

Dijital ve Kapıda ÖdemeÖdemeler iki şekilde gerçekleşiyor: dijital ve kapıda ödeme. Dijital ödeme için yalnızca bir sefer sisteme tanımladığınız banka veya kredi kartınız ya da elinizde bulunan İstanbul Kartınız yeterli! Cüzdana ihtiyaç yok! Üstelik kredi kartı bilgilerinizi Getir dahil kimse göremez. Kart bilgileriniz Mastercard’ın ödeme altyapısı Masterpass ya da BKM (Bankalararası Kart Merkezi) tarafından korunur. Kapıda ödeme özelliğimiz ise GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlere özel. Bu seçenek ile, restorana ait kuryenin getireceği yemeğinizin ödemesini pos cihazı aracılığıyla kapıda yapabilirsiniz. GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlerinizi yemek kartlarıyla da kapıda temassız ödeyebilirsiniz.
Gece Gündüz ServisMarket, bakkal kapansa da biz Getir’de gece gündüz demiyoruz, getiriyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres: Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337E-Posta: 

Müşteri hizmetleri: 

 +90 (850) 532 50 50
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
FOTO GALERİ