Btcturk İletişim - Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası - OnLaRNeDiYoOnLaRNeDiYo

Btcturk İletişim – Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

08 Nisan 2021 23 views 0

Btcturk İletişim – Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Btcturk İletişim - Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Btcturk müşteri hizmetleri telefon numarası henüz kullanımda olmadığı için öneri veya şikayetleriniz için Btcturk müşteri hizmetleri ekibine ulaşmak için destek kısmını kullanarak ulaşmayı deneyebilirsiniz. Bunlardan biri de belirtilen elektronik posta adresidir. Ayrıca websitesi ve mobil uygulamadaki Btcturk canlı destek hattı aracılığıyla da hızlıca iletişim kurabilir veya “Bize Ulaşın” sayfasındaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Btcturk destek mail: destek@btcturk.com     

Bize Ulaşın Destek Talebi Formu: https://form.btcturk.com/

BtcTurk, 1 Temmuz 2013 tarihinde kurulan Türkiye’nin ilk, dünyanın 4. Bitcoin ve kriptopara alım satım platformudur. BtcTürk kurulduğu günden bugüne kadar kullanıcılarına en güvenilir hizmeti sunmayı vizyon edinmiştir. Bu doğrultuda platformu ileri düzeyde sistem güvenliği yöntemleri ile korunmakta ve sürekli olarak uluslararası bağımsız denetim şirketlerinin denetimine tabi olmaktadır.

Türkiye’de yapmış olduğumuz yatırım ve anlaşmalar ile kullanıcılar; 7/24 Türk lirası ile kriptopara alım satımı yapabilir, istedikleri anda Türkiye’deki banka hesaplarına veya anlaşmalı ödeme kuruluşlarına bağlı cüzdanlarına Türk Lirası çekebilirler. 2013 yılından itibaren biriken deneyimlerimizi, 7/24 canlı destek veren uzman ekibimiz ile Türkiye’nin ilk ve en güvenilir kriptopara alım satım platformu olarak hizmet vermeye devam ediyor.

2019 yılında, Yeni Malatyaspor isim ve forma sponsorluğu ile dünyada bir ilki gerçekleştirdik. 2020’de ise Kadın ve Erkek Futbol Milli takımlarımıza ana sponsor olarak dünyada bir ilke daha imza attı.

İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, Türkiye Cumhuriyeti Sanal Pazaryeri Hukuki standartlarına uygun olarak 19.000.000 Türk Lirası sermaye ile hizmet vermektedir.

Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş.
Nispetiye Cad. Akmerkez E3 Kulesi Kat: 9 34340 Etiler – Beşiktaş / İstanbul

Mersis No: 0332045014600001

 

btcturk iletişim, btcturk çağrı merkezi, btcturk müşteri hizmetleri, btcturk irtibat tel, btcturk canlı destek, btcturk şikayet var, btcturk telefon numarası, btcturk irtibat numarası

BENZER KONULAR
YORUM YAZ
FOTO GALERİ