27 Kasım indirimleri müşterileri sevindirdi - OnLaRNeDiYoOnLaRNeDiYo

27 Kasım indirimleri müşterileri sevindirdi

25 Kasım 2020 15 views 0

27 Kasım indirimleri müşterileri sevindirdi

27 Kasım indirimleri

Birçok mağaza zaman zaman büyük indirimler düzenleyerek müşterilerini sevindirmek istiyor. Bu indirimlerden birisi de birçok ülkede kutlanan, Şükran Günü sonrasına denk gelen ilk Cuma günü indirimleridir. %90’a varan büyük kampanyaların yer aldığı bu özel gün, özellikle bu hafta içerisinde kutlanmaktadır.

27 Kasım indirimleri tüketicilere olumlu yansıdı

27 Kasım, özellikle ABD ve Avrupa gibi yerlerde çok büyük satışların yapıldığı özel bir gün. Normalde Şükran Günü sonrasına denk gelen Cuma gününde kutlanıyor. Bu yıl 27 Kasım tarihine denk geldi. Bu tarihte çok büyük indirimler yer alsa da bazı mağazalar bu tarih ile birlikte bu haftayı da kapsama alanına alabiliyor.

Büyük indirimlerin yer aldığı mağazalardan birisi Hepsiburada olarak dikkat çekiyor. Efsane Cuma olarak adlandırılan kampanya, pek çok üründe büyük indirimler ile müşterilerin karşısına çıkıyor. Elektronikten beyaz eşyaya, bulaşıktan market ürünlerine birçok üründe %70’e varan indirimler ile müşterilerini karşılayan Hepsiburada mağazasında 9, 19, 29 TL’lik ürün kampanyası da bulunuyor. Müşteriler bu kampanya ile bu fiyatlara ürünler alabiliyor.

Trendyol mağazası da müşterilerine uygun fiyatlı ürün sunan bir diğer mağaza olarak dikkat çekiyor. Efsane Günler olarak başlatılan kampanyada pek çok ürün büyük indirimler ile müşterilerini karşılarken paylaş kazan etkinliği de dikkat çeken kampanyalar arasında yer alıyor. Kullanıcılar bu kampanya ile birlikte beğendiği ürünü paylaştığında ve paylaşma kodu ile ürün satın alındığında paylaşan kişi ürün fiyatının %5’i kadar kupon kodu kazanıyor. Müşteri kampanya boyunca en fazla 75 TL kazanabilecek.

Türkiye’de hizmet veren Amazon mağazası da Gülümseten Cuma Haftası olarak kullanıcılarını karşılıyor. Birçok üründe büyük indirimlerin bulunduğu bu hafta, Prime üyeleri için daha büyük indirimler demek. Ayrıca Prime üyeleri her gün yeni fırsatlara 30 dakika daha erken erişirken 27 Kasım fırsatlarına 12 saat erken katılabilecek. Elektronikten beyaz eşyaya, ölçüm aletlerinden depolama birimlerine, teknolojiden giysilere kadar her türlü üründe indirimli ürünlere ulaşmak mümkün olacak. Müşteriler şimdiden indirimli ürünlerin keyfini çıkarabilir.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ
FOTO GALERİ